Fly4free.pl

5 „nowych” tras Ryanaira z Polski! W zimowym rozkładzie ponad 200 połączeń

Foto: Szymon Mucha / Shutterstock

Irlandzka linia ogłosiła rozkład lotów z Polski na zimę 2020/2021. Znalazło się w nim 5 nowości, choć są to przede wszystkim trasy powracające. Jedyna „prawdziwa” nowość to trasa z Poznania do Manchesteru.

Ryanair, który jest największym przewoźnikiem w Polsce, ogłosił właśnie swój rozkład lotów na sezon zimowy, czyli od końca października do końca marca. Nie jest on szczególnie zaskakujący, choć warto odnotować, że przewoźnik będzie operował na zbliżonym poziomie do ubiegłego roku. Ryanair zapowiedział więc, że w zimowym rozkładzie lotów z Polski znalazło się ponad 200 tras – irlandzka linia będzie wykonywać na nich ponad 700 lotów tygodniowo.

W przypadku wielu połączeń irlandzka linia w dalszym ciągu utrzyma małą liczbę rotacji w tygodniu, ale jednocześnie Ryanair ogłosił, że zimą planuje uruchomić więcej lotów z Polski m.in. do Dublina, Kijowa, Londynu, Oslo, a także Sztokholmu i Goteborga (oczywiście, zakładając, że zakaz lotów z Polski do Szwecji zostanie zniesiony).

Przewoźnik ogłosił też 5 nowych połączeń z Polski, choć w zdecydowanej większości trasy powracające. Jedyną prawdziwą nowością jest połączenie z Poznania do Manchesteru, o którym jednak pisaliśmy już na naszych łamach. Loty na tej trasie będą odbywały się 2 razy w tygodniu.

Kolejne powracające trasy to połączenia z Poznania do Lwowa, loty z Gdańska i Krakowa do Billund, a także trasa z Modlina do Charkowa.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Trasa POZ-LWO jest trasą nową - nie-nową. MIała zostać uruchomiona na S20, ale z racji korona-histerii - oczywiście nie została. A więc pierwszy historycznie lot Ryana na tej trasie odbędzie się za 2,5 miesiąca. Zatem tu akurat nie jest to marketingowa ściema FRancy. Wcześniej na tej trasie operował LO (w absurdalnych godzinach), ale dla Ryana pierwszy lot odbędzie się pod koniec października. 
solokhumbu, 11 sierpnia 2020, 14:18 | odpowiedz
A w których to godzinach  operował LOT? Ryan w soboty wylatuje z POZ o 21:30, we wtorki z MAN o 6:45. Takie godziny są ok?
solokhumbu Trasa POZ-LWO jest trasą nową - nie-nową. MIała zostać uruchomiona na S20, ale z racji korona-histerii - oczywiście nie została. A więc pierwszy historycznie lot Ryana na tej trasie odbędzie się za 2,5 miesiąca. Zatem tu akurat nie jest to marketingowa ściema FRancy. Wcześniej na tej trasie operował LO (w absurdalnych godzinach), ale dla Ryana pierwszy lot odbędzie się pod koniec października. 
DMWpl, 11 sierpnia 2020, 23:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »