Fly4free.pl

Rekordowe 400 PLN premii od banku za założenie konta osobistego

400 PLN
Oferta nieaktualna
Samolot i banknoty
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przed wami do zgarnięcia rekordowa premia – możecie zdobyć aż 400 PLN bonusu od BNP Paribas – wystarczy kilka łatwych kroków i kasa będzie wasza!

Od czasu do czasu pojawiają się nowe promocje, w ramach których możecie zgarnąć dodatkowy bonus w postaci gotówki od banku – ta jednak jest wyjątkowo wysoka. Nie zwlekajcie z decyzją – została ona ograniczona do 3000 wniosków, dlatego zalecam nie czekać z rejestracją!

Zarejestrujcie się do promocji >>

BNP Paribas
Foto: BNP Paribas

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku – oznacza to, że przez ostatnie 12 miesięcy nie mogliście być posiadaczami jakiegokolwiek rachunku w BNP Paribas. Łapiecie się na ten warunek? Świetnie, to oznacza że wasza premia w kwocie 400 PLN jest coraz bliżej!

Warunki zdobycia premii:

Teraz wystarczy, że do 28 czerwca 2020 r. złożycie wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową.

Premia w kwocie 350 PLN podzielona została na 3 części. Pierwsze 150 PLN otrzymacie w zamian za:

  • wykonanie min. 5 operacji poprzez Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnienie min. 500 PLN wpływu na konto.

Drugą nagrodę, czyli kolejne 200 PLN otrzymacie w zamian za:

  • powtórzenie min. 5 operacji poprzez Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnienie min. 500 PLN wpływu na konto;
  • wykonanie min. 2 przelewów.

Ostatnie 50 PLN bonusu do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymacie za ponowne spełnienie powyższych warunków oraz wykonanie dodatkowych 5 transakcji poprzez Apple / Google Pay we wrześniu, październiku i listopadzie.

Kiedy nastąpi wypłata nagrody? Pierwszą transzę otrzymacie do 21 sierpnia 2020 roku. O kolejnej dowiecie się do 23 września, natomiast na temat bonu w Biedronce – do 23 grudnia 2020 r. Samo uczestnictwo w programie jest darmowe.

Zarejestrujcie się do udziału w promocji >>

Pełen regulamin promocji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »