Fly4free.pl

4 nowe trasy Wizz Aira z Polski! Idealne kierunki na zimę

Malaga panorama miasta
Foto: KikoStock / Shutterstock
Od połowy stycznia Wizz Air poleci z Poznania i Gdańska do włoskiej Werony oraz z Krakowa i Gdańska do hiszpańskiej Malagi – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

W bieżącym zimowym sezonie lotów przewoźnicy dokonują sporo korekt na ostatnią chwilę, jednak w dużej mierze są to zmiany pozytywne dla pasażerów. Całkiem niedawno pisaliśmy o nowych trasach Ryanaira z Wrocławia do Porto oraz z Krakowa do Ejlatu, a teraz czas na nowe połączenia Wizz Aira z Polski. Jakie to trasy?

Od stycznia Wizz Air uruchomi nowe trasy z Gdańska i Krakowa do Malagi. Obie trasy będą realizowane po 2 razy w tygodniu: z Pomorza od 10 stycznia we wtorki i soboty, a z Krakowa od 11 stycznia (w środy i niedziele).

Foto: Wizz Air

Dwie kolejne nowości to loty do włoskiej Werony, do której Wizz Air będzie latał z Poznania i Gdańska. Oba połączenia wystartują 14 stycznia i będą realizowane raz w tygodniu (w soboty). Trasy te mają charakter sezonowy – ostatnie loty na tym połączeniu będą realizowane 25 marca. Oprócz walorów typowo turystycznych (miasto Romea i Julii wpisane na listę UNESCO) Werona to oczywiście kierunek typowo narciarski – z lotniska dość łatwo można się dostać np. w Dolomity.

Foto: Wizz Air

Warto dodać, że do tej pory Wizz Air latał w sezonie zimowym do Werony tylko z Lotniska Chopina.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »