Fly4free.pl

4 nowe trasy Wizz Aira z Polski! Największy hit dla Wrocławia

wizzair
Foto: photoshooter2015 / Shutterstock
Od czerwca Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Warszawy do Kopenhagi i 3 nowe wakacyjne połączenia z Wrocławia. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się trasa z Wrocławia do Tirany – to już drugie połączenie Wizz Aira z Polski do stolicy Albanii tego lata.

W ostatnich kilkunastu dniach Wizz Air zaczął mocniej odkrywać kolejne elementy swojej siatki – przewoźnik zapowiedział m.in. nowe trasy z Warszawy do Tirany czy Krakowa do Lyonu. W środę w systemie rezerwacyjnym węgierskiej linii znalazły się 4 nowe trasy. Dokąd polecimy?

Az 3 nowe połączenia to nowe trasy z Wrocławia. Wizz Air poleci ze stolicy Dolnego Śląska na Rodos (loty we wtorki i soboty), Barcelony (na główne lotnisko El Prat – loty w poniedziałki i piątki od 1 sierpnia) oraz… do Tirany. W systemie rezerwacyjnym linii umieszczono loty do stolicy Albanii od 1 sierpnia, a połączenie ma być realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Co ciekawe, wygląda na to, że połączenie ma charakter całoroczny, bo loty w systemie są załadowane do końca marca 2023 roku.

Foto:

Ostatnią nowością w siatce Wizz Aira jest połączenie z Warszawy do Kopenhagi. Tu z kolei loty mają wystartować od 1 czerwca i będą realizowane aż 5 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wierzę, w końcu Wrocław coś dostał! ;)
xionc, 6 kwietnia 2022, 14:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
wreszcie!!! brak BCN od dawna to był żart w porównaniu do innych miast w PL... a i wakacyjnych kierunków mega brakowało! SZTOS to mało powiedziane!!
zipski85, 6 kwietnia 2022, 20:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »