Fly4free.pl

Cypr na 4 dni za 309 PLN (loty z Warszawy + zakwaterowanie)

Oferta wyprzedana
Larnaka palmy
Foto: Krzyzak, shutterstock
Zacznijcie kolejny rok mocnym akcentem i wybierzcie się w podróż na Wyspę Afrodyty. Za krótki pobyt na Cyprze zapłacicie 309 PLN.

Ta leżąca we wschodniej części Morza Śródziemnego wyspa jest jedną z największych w tym regionie świata, ma wiele do zaoferowania. Góry Troodos, piaszczysta plaża w Ayia Napa, skaliste wybrzeże i pyszna śródziemnomorska kuchnia, to tylko wybrane z atrakcji Cypru.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Przeloty do Larnaki z Warszawy (8 – 12 stycznia) za 236 PLN/2 osoby (118 PLN/osoba)
  • Noclegi ze śniadaniami w Marina’s Rooms za 381 PLN/2 osoby (190,5 PLN/osoba)

SUMA: 617 PLN/2 osoby (308,5 PLN/osoba)

LOTY

Uwaga: bilety w najniższej cenie dostępne są dla 2 pierwszych osób. Kolejni zapłacą 10 PLN więcej, czyli wciąż bardzo dobre 128 PLN.

Przykładowe rezerwacje dla 2 i 4 osób:

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg. Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club.

NOCLEGI

Obiekt Marina’s Rooms z bezpłatnym WiFi położony jest 1 km od plaży Foinikoudes. Odległość od Placu Europy wynosi 800 metrów. Do licznych restauracji, barów i sklepów można dojść w zaledwie kilka minut. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i dysponują wentylatorem, lodówką oraz łazienką z prysznicem. Na miejscu podawana jest bezpłatna mrożona herbata i kawa.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »