Fly4free.pl

350 PLN jako przyjemny bonus za założenie bezpłatnego konta osobistego. Warto!

350 PLN
skarbonka na podroze
Foto: achai Leknettip / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Najlepszy sposób na zasilenie świnki-skarbonki świeżym dopływem gotówki? Nowa promocja banku BNP Paribas! Bez większych problemów, po spełnieniu łatwych warunków, powiększycie swój stan posiadania o całkiem przyjemną kwotę. Jak to zrobić?

Promocje bankowe to jeden z najlepszych sposobów na szybki zastrzyk finansowy. Schemat z reguły jest podobny: zakładacie bezpłatne konto oszczędnościowe, realizujecie warunki (które nie należą do wyśrubowanych), które są określone przez bank… i tyle. Nie inaczej jest w przypadku naszej dzisiejszej propozycji, która może skutkować otrzymaniem 350 PLN w gotówce!

Zdobądźcie swój bonus w wysokości 350 PLN >>

Promocja Postaw na konto skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas. Ale bez obaw: wystarczy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadaliście konta osobistego w BNP Paribas… i już według banku jesteście nowym klientem 😉

Uwaga: jeżeli posiadacie inne produkty tego banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska – nie jest to przeszkodą, aby wziąć udział w promocji!

Warunki do zdobycia nagrody

Jakie działania należy podjąć, aby cieszyć się bonusem w wysokości 350 PLN? Pierwszym krokiem powinno być zarejestrowanie się na stronie >>, która jest dedykowana tej promocji – i złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Warto nie zwlekać z decyzją – macie na to czas do 28.02.2021 r.. Co z bezpieczeństwem i umową? W dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i szybko, wykorzystując aplikację GOmobile. Inna możliwość? BNP Paribas oferuje alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

Zdobądźcie swój bonus w wysokości 350 PLN >>

Co dalej?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta. Wystarczy po prostu korzystać z bankowości internetowej banku BNP Paribas! Warunki, które odblokują otrzymanie bonusu pieniężnego są bardzo proste. Spójrzcie sami:

Zdobądźcie swój bonus w wysokości 350 PLN >>

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Nie dajcie się wyprzedzić w wyścigu po 350 PLN i zarejestrujcie się do promocji >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej „Postaw na konto” znajdziecie >> pod tym linkiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »