Fly4free.pl

30 nowych tras FlixBusa z Polski na wakacje! Ceny biletów zaczynają się od 0,99 PLN

Foto: Flixbus

W ramach wakacyjnej siatki połączeń FlixBus uruchomi od 20 maja 30 tras krajowych i międzynarodowych. Docelowo jego siatka połączeń ma w tym roku wynieść grubo ponad 200 tras, jednak wszystko będzie zależało od luzowania pandemicznych restrykcji i obostrzeń.

– Zarówno my, jak i nasi partnerzy autobusowi jesteśmy w pełni gotowi na nadchodzący sezon i cieszymy się, że możemy ponownie udostępnić pasażerom bezpieczne i wygodne podróże po Polsce i Europie. Plany mamy ambitne i zamierzamy je realizować w kilku etapach. Od dziś w sprzedaży dostępne są najpopularniejsze linie krajowe i międzynarodowe, które ruszą już 20 maja, a także sezonowe, które wystartują pod koniec czerwca. Liczymy, że już niedługo będziemy mogli przywracać oraz dodawać coraz więcej atrakcyjnych kierunków również pod kątem letnich wyjazdów – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Poniżej prezentujemy połączenia, które uruchomi przewoźnik. Łącznie od 12 maja w sprzedaży znajduje się ponad 30 tras krajowych i międzynarodowych połączeń FlixBus Polska obsługiwanych przez 19 lokalnych partnerów autobusowych.

Foto: FlixBus

Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu a wszystkich kursach FlixBus Polska realizowanych od 20 maja do 18 czerwca 2021 dostępne są bilety w promocyjnej cenie 0,99zł – łącznie jest to aż 4500 biletów. Promocja trwa do 14 maja 2021 lub do wyczerpania puli biletów promocyjnych.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »