Fly4free.pl

3 nowe trasy Ryanaira z Polski! Na liście nadmorskie miasta z Włoch i Francji

Marsylia widok mariny
Foto: Borys Stroyko / Shutterstock
Od kwietnia Ryanair poleci z Wrocławia do Marsylii, a z Gdańska do Brindisi i szwedzkiego miasta Skalleftea – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiej linii.

Ryanair nie zwalnia tempa. Po 3 nowych połączeniach z Polski do Dubrownika i kolejnych 4 nowych trasach ogłoszonych wczoraj, w systemie rezerwacyjnym irlandzkiej linii pojawiły się kolejne nowości (a jako pierwszy poinformował o nich na forum Fly4freepl skrzat – dziękujemy!). Wszystkie nowe trasy dotyczą przyszłorocznego sezonu letniego. Dokąd więc polecimy?

Najciekawszą nowością wydaje się połączenie z Wrocławia do Marsylii. Lotnisko w stolicy Dolnego Śląska będzie drugim portem w Polsce, które uzyska połączenie z tym francuskim miastem – Ryanair lata tu już w sezonie letnim z Krakowa.

Foto: Ryanair

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty na tej trasie wystartują 1 kwietnia i będą realizowane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Foto: Ryanair

2 kolejne nowości to połączenia z Gdańska. Pierwsze z nich to trasa do Brindisi, która wystartuje 1 maja. Loty na południowy kraniec włoskiego buta będą realizowane w środy i niedziele, a rozkładowy czas lotu to 2 godziny i 35 minut.

Foto: Ryanair

Trzecia nowość to swego rodzaju powrót, choć tym razem realizowana przez innego przewoźnika. Chodzi tu o loty do szwedzkiego miasta Skelleftea, które w przeszłość było realizowane z Gdańska przez Wizz Aira. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty na tej trasie wystartują 2 kwietnia i będą realizowane 2 razy w tygodniu: we wtorki i soboty.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na odpowiedź ze strony Wizz Aira.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z Waw LOTem do Marsylii!!!!
Sroka Sroczka, 5 grudnia 2023, 16:47 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »