Fly4free.pl

3 nowe trasy Ryanaira z Łodzi! Na liście Włochy i jeszcze jeden idealny kierunek na urlop

Foto: Łódź Airport
Od końca października Ryanair uruchomi połączenia z Łodzi do Brukseli, Mediolanu Bergamo i hiszpańskiego Alicante!

Środowa decyzja Ryanaira jest dużym zaskoczeniem, bo lotnisko w Łodzi w ostatnim czasie nie mogło się pochwalić wieloma nowymi trasami. Po zawieszeniu lotów na Ukrainę przez ukraiński SkyUp, w siatce połączeń regularnych łódzkiego lotniska zostały tylko 2 trasy: do Dublina i Londynu-Stansted. Trzecia obsługiwana dotąd przez Ryanaira trasa, czyli loty na lotnisko East Midlands, zostały bowiem zawieszone.

Teraz to się zmieni.

Irlandzka linia z końcem października uruchomi bowiem aż 3 nowe trasy z Łodzi. Polecimy do Brukseli Charleroi, Mediolanu Bergamo oraz hiszpańskiego Alicante. Wszystkie połączenia powinny być lada moment dostępne w systemie rezerwacyjnym irlandzkiej linii, ceny biletów zaczynają się od 89 PLN za lot w jedną stronę.

Jak wygląda rozkład? Połączenia do Alicante i Brukseli Charleroi będą realizowane po 2 razy w tygodniu, do Mediolanu Bergamo polecimy zaś 3 razy tygodniowo. Dotychczasowe trasy oczywiście pozostają w rozkładzie – zimą z Łodzi będziemy latać 5 razy w tygodniu do Londynu Stansted oraz 2 razy w tygodniu do Dublina.
Ryanair podkreśla, że to jego największy w historii zimowy rozkład lotów z Łodzi, który obejmuje aż 25 lotów tygodniowo.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ja nigdy nie potrafię zrozumieć łódzkiego lotniska, to jest wręcz fenomen, bo miasto które położone jest najidealniej ze wszystkich w Polsce oferuje zaledwie kilka lotów.  Co sie stało z połączeniem do Monachium? Czemu tego połączenia nie wznowią?! 
Marxis, 15 czerwca 2022, 12:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »