Fly4free.pl

3 noce we włoskiej Kalabrii za 299 PLN (loty z Warszawy + 3* hotel ze śniadaniami)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jaro68, Shutterstock
Atrakcyjna cena za 3 dni na południu Włoch. W tytułowej cenie polecicie z Warszawy do Lamezii Terme oraz zakwaterujecie się w komfortowych warunkach.

Kalabria dość często nazywana bywa „terra da scoprire”. Oznacza to kraina do odkrycia. Z roku na rok zyskuje na popularności i coraz więcej turystów odwiedza ten piękny region. Wszak nie ma w tym nic dziwnego. Na samym czubku włoskiego buta czekają na was malownicze i różnorodne plaże, szmaragd morza i smaczne przysmaki regionalnej kuchni. Są tu też nietuzinkowe góry i zatoki jak z raju, tajemnicze groty i majestatyczne pozostałości greckich miast – musicie to zobaczyć sami.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 598 PLN/2 osoby (299 PLN/osoba)

LOTY

Najtańsze bilety dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że w podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Proponuję zatrzymać się w Piccolo Mondo za 422 PLN/2 osoby/3 noce. Hotel ten usytuowany jest na terenie ogrodu, 200 metrów od prywatnej plaży oraz 2,5 km od miejscowości Acquappesa. Obiekt oferuje amerykańskie śniadanie oraz pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »