Przygoda życia! 26-dniowy rejs transatlantycki (po drodze m.in. Kuba, Jamajka, Kajmany, Meksyk, Sint Maarten) + przelot za 4572 PLN

rejs promem po karaibach
Foto: Romolo Tavani, Shutterstock.com
Przed Wami wspaniała podróż, którą zapamiętacie do końca życia! Niemal miesięczny, transatlantycki rejs, w czasie którego zawiniecie do 11 portów dostępny jest w okazyjnej cenie. Warto zaszaleć!

Kuba to piękne plaże, stare amerykańskie samochody, rum, salsa i wszechobecna muzyka. Wyspa oferuje przyjezdnym mnóstwo atrakcji. Klimatyczna Hawana, zabytkowy Trinidad czy urokliwe Viñales to tylko niektóre z obowiązkowych miejsc na turystycznej mapie tej gorącej wyspy.

Hawana

Foto: Kamira, Shutterstock

Półwysep Jukatan, Zatoka Meksykańska, ciepłe karaibskie morze i jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. W głąb lądu zagubione w dżungli ruiny starożytnych świątyń Majów i Azteków. Bogactwo podwodnego życia, fauny morskiej i największej na półkuli północnej rafy koralowej stanowi nie lada gratkę dla miłośników nurkowania. To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają różnorodności i niezapomnianych wrażeń.

Cozumel

Foto: Tono Balaguer, Shutterstock

PRZELOT + REJS

26-dniowa podróż na trasie Frankfurt – Madryt – Hawana (przelot), rejs Hawana – Jamajka – Kajmany – Cozumel – Hawana – Sint Maarten – Antigua – Brytyjskie Wyspy Dziewicze – Madera – Kadyks – Barcelona – Genua za 2198 EUR/2 osoby, 1099 EUR/osoba (około 4572 PLN).

Zarezerwuj rejs >>

rejs podsumowanie

rejs kabina

Wliczone w cenę rejsu:

  • dojazd koleją na lotnisko we Frankfurcie;
  • zakwaterowanie na czas rejsu;
  • wyżywienie wraz z napojami bezalkoholowymi;
  • program rozrywkowy na pokładzie;
  • podatki i opłaty portowe.

Niewliczone:

  • dodatkowe usługi na pokładzie;
  • fakultatywne wycieczki na lądzie;
  • napiwki dla obsługi na statku.

Trasa rejsu:

trasa rejsu

Foto: www.e-hoi.de

NOCLEGI

Po powrocie do Europy zachęcam do spędzenia przynajmniej jednego dnia w Genui.  Pensjonat Delfino Blue usytuowany jest w odległości 500 metrów od zabytkowego centrum miasta i niespełna 100 metrów od stacji metra Dinegro. Oferuje widok na port w Genui oraz prosto urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, wyposażone w telewizor z płaskim ekranem.

genua nocleg

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

Przedłużony weekend w Wilnie za 321 PLN

6 godzin temu