Fly4free.pl

2 nowe trasy Ryanaira z Polski! Na jednej z nich będzie rywalizował z Wizz Airem

Foto: Patteran / Shutterstock
Od końca marca Ryanair uruchomi nowe bezpośrednie połączenia na Ukrainę: z Gdańska poleci do Lwowa, a z Modlina do Chersonia – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiej linii.

Choć sytuacja geopolityczna wokół Ukrainy jest obecnie bardzo napięta, to wygląda na to, że Ryanair planuje dalej rozwijać połączenia do kraju naszych wschodnich sąsiadów. W systemie rezerwacyjnym Ryanaira pojawiły się bowiem 2 nowe trasy z Polski na Ukrainę (informację jako pierwszy na forum Fly4free.pl podał skrzat – dziękujemy!)

Pierwsza trasa to połączenie z Gdańska do Lwowa. Połączenie to ma wystartować 27 marca, a loty na tej trasie będą realizowane 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele. We wtorki i niedziele samoloty z Gdańska będą startowały o godz. 8.50 i 8.55, natomiast w czwartek Ryanair zaoferuje połączenie wieczorne – wylot z Gdańska planowany jest o godzinie 18.35, samolot ma zaś wylądować we Lwowie o godzinie 21.00 czasu lokalnego.

Foto: Ryanair

Co ciekawe, na trasie z Gdańska do Lwowa Ryanair będzie rywalizował z Wizz Airem, który w sezonie letnim realizuje to połączenie 2 razy w tygodniu: loty mają się odbywać w poniedziałki i piątki.

Drugie połączenie to trasa z Modlina do Chersonia – miasta położonego na południu Ukrainy, nad Dnieprem. To połączenie ma wystartować 28 marca, a loty mają być realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »