Fly4free.pl

2 dni w Londynie za 160 PLN (loty z Gdańska + hotel w centrum)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: pichetw, Shutterstock
Niska cena za city-break w stolicy Wielkiej Brytanii. W tytułowej cenie bezpośrednie przeloty z Gdańska oraz zakwaterowanie w hotelu.

Na herbatę, na zakupy, na intensywne zwiedzanie metropolii, która ma bardzo wiele do zaoferowania. Zabytki, muzea i inne ośrodki kultury, parki rekreacyjne, dzielnice finansowe – to wszystko znajdziecie w tym wyjątkowym mieście nad Tamizą.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 320 PLN/2 osoby (160 PLN/osoba)

LOTY

Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club, a zapłacicie za nie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Londynie proponuję Wam zakwaterowanie w easyHotel Paddington za 154 PLN/2 osoby/1 noc.

Obiekt ten usytuowany jest zaledwie 1 minutę spacerem od dworca kolejowego i stacji metra Paddington. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. W obiekcie można korzystać z WiFi. Recepcja czynna jest przez całą dobę.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Fajnie by bylo jeszcze wspomniec o kosztach transferu i kosztach ewentualnej rezerwacji miejsc jesli te dwie podrozujace osoby chca siedziec obok siebie w samolocie. Inna sprawa ze 4-5.03.18 to jest ndz i pon wiec jaki to weekend?
Mariusz Boruń, 22 października 2017, 13:22 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Mariusz Boruń Fajnie by bylo jeszcze wspomniec o kosztach transferu i kosztach ewentualnej rezerwacji miejsc jesli te dwie podrozujace osoby chca siedziec obok siebie w samolocie. Inna sprawa ze 4-5.03.18 to jest ndz i pon wiec jaki to weekend?
Racja! Powinni również zarezerwować i przesłać to do domu, a nie wypisują sobie na jakiejś stronie...
zby3szek, 22 października 2017, 14:39 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »