Fly4free.pl

15 dni na Malediwach. W cenie loty do Male, transfery i noclegi ze śniadaniami

4092 PLN
plaża na Malediwach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: icemanphotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wypoczynek w raju? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu na Malediwy. W trakcie urlopu z pewnością się zrelaksujecie i naładujecie baterie.

Na Malediwy wybierzecie się w terminie: 1(2) – 17 czerwca. Czeka was podróż z lotniska Chopina w Warszawie. Loty realizowane będą na pokładzie samolotów linii lotniczej Flydubai. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Dubaju.

Na Malediwach polecam wam zatrzymać się w 3* hotelu Water Seven, który położony jest na wyspie Maafushi. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Z lotniska w Male na Maafushi dostaniecie się łodzią. Rekomenduję wam usługi firmy iCom Tours. Za transfer motorówką zapłacicie 40 USD (około 160 PLN) za osobę w obie strony.

Termin podróży: 1(2) – 17 czerwca
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony, transfery na wyspę i noclegi w 3* hotelu zapłacicie 4092 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2444 PLN/pobyt/2 osoby

Na wyspie Maafushi rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Water Seven, który znajduje się bezpośrednio przy plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Aktualnie przy przylocie na Malediwy należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia.
  • Na archipelagu powszechnie akceptowane są dolary i euro.
  • Zapoznajcie się z relacją z podróży na Malediwy napisaną przez naszego czytelnika.
  • Aktualności dotyczące restrykcji obowiązujących na Malediwach możecie śledzić w tym miejscu.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »