Fly4free.pl

Meksyk last minute: 14-dniowy wypoczynek w Playa del Carmen za świetne 2822 PLN. Czarterowe loty z Katowic i 3* hotel

2822 PLN
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Idealna oferta dla wszystkich tych, którzy mogą sobie pozwolić na urlop z dnia na dzień lub pracują zdalnie. Już za niespełna tydzień będziecie mogli spacerować wzdłuż Morza Karaibskiego, wylegiwać się na plaży Esmeralda i Los Fundadores oraz odkrywać uroki Półwyspu Jukatan. Meksyk czeka, bez testów i obowiązkowej kwarantanny!

Na meksykański wypoczynek udacie się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach 10 czerwca, a na Górny Śląsk wrócicie po 14 dniach spędzonych w Meksyku (25 czerwca – uwzględniając strefy czasowe oraz rozkład lotów). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w kurorcie Playa del Carmen w 3* hotelu Yukon, który znajduje się nieopodal centrum miasta, a od wybrzeża Morza Karaibskiego oddalony jest o kilka minut spacerem. Z międzynarodowego lotniska w Cancun w okolice hotelu dojedziecie autobusem firmy ADO za ok. 50 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 10 – 24 (25) czerwca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 14-dniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie tylko 2822 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż4398 PLN/2 osoby

Katowice – Cancun – Katowice »

Hotel1266 PLN/2 osoby/14 dni

W Playa del Carmen proponuję wam noclegi w 3* hotelu Yukon, który od plaży Los Fundadores oddalony jest o nieco ponad 1 km. Zatrzymacie się w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, wentylator oraz telewizor LCD. W łazience znajduje się prysznic oraz zestaw bezpłatnych kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1041 PLN/14 dni

W trakcie długiego pobytu w Meksyku przyda się wam samochód, którym łatwo będziecie mogli przemieszczać się po Jukatanie. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Cancun. Za wynajem Chevroleta Spark lub podobnego modelu zapłacicie 74 PLN/doba.

Urlop w Meksyku

W czerwcu nad meksykańskim wybrzeżem Morza Karaibskiego możecie liczyć na wysokie temperatury oscylujące w granicach 32 stopni Celsjusza, ponad 10 godzin słonecznych w ciągu dnia oraz ciepłe Morze Karaibskie (28 °C).

Playa del Carmen, obok kurortu Cancun, jest najchętniej wybieranym ośrodkiem turystycznym na Półwyspie Jukatan. Znajduje się tutaj wiele bardzo dobrych hoteli na każdą kieszeń – jednym z nich jest oferowany przeze mnie 3* hotel Yukon – który od popularnej plaży Los Fundadores oddalony jest o kilkanaście minut spacerem. Jest to jedna z chętniej wybieranych plaż w kurorcie, na której będziecie mogli się zrelaksować i wyszaleć wieczorem na imprezie. W jej sąsiedztwie mieści się wiele sklepów, barów oraz klubów plażowych.

Preferujecie wypoczynek w ciszy i spokoju? W takim razie musicie udać się na oddalaną (od waszego miejsca zakwaterowania) o niecałe 5 km plażę Playacar. Spod hotelu dojdziecie tutaj spacerem w nieco ponad 30 minut, możecie także złapać taksówkę – za przejazd powinniście zapłacić około 13 PLN. Dlaczego Playacar? Ponieważ z dużą dozą prawdopodobieństwa nie napotkacie tutaj turystów, a większość z wczasowiczów to lokalni mieszkańcy – brzmi zachęcająco? 😉

Zdecydowaliście się wypożyczyć samochód i macie w planach także coś pozwiedzać? W takim razie zapoznajcie się z gotowym planem objazdowej wycieczki po Jukatanie, który przygotowała moja redakcyjna koleżanka.

Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Foto: Artamonova / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem

  • Natomiast na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.

  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Niestety, pomimo wielu prób wyszukiwania, nie ma opcji na wypożyczenie auta na 14 w cenie jaką podał autor wpisu. Jeśli się myle, proszę o wskazanie linka do takiej oferty. 
Wojtek Łozdowski, 7 czerwca 2021, 10:07 | odpowiedz
Od początku zamieszczenia oferty link do wypożyczenia samochodu jest w tekście --> https://www.fly4free.pl/landing/10223 Cena za 14-dniowy wynajem to 288 USD lub po zmianie waluty na stronie 1081 PLN 
Wojtek Łozdowski Niestety, pomimo wielu prób wyszukiwania, nie ma opcji na wypożyczenie auta na 14 w cenie jaką podał autor wpisu. Jeśli się myle, proszę o wskazanie linka do takiej oferty. 
Paweł Iwanczenko, 7 czerwca 2021, 10:24 | odpowiedz
Linka to ja oczywiście widziałm i w niego klikałem, ale żadna oferta nie zawierała nawet zbliżonej ceny. Stąd moje pytanie. 
Paweł Iwanczenko Od początku zamieszczenia oferty link do wypożyczenia samochodu jest w tekście --> https://www.fly4free.pl/landing/10223 Cena za 14-dniowy wynajem to 288 USD lub po zmianie waluty na stronie 1081 PLN 
Wojtek Łozdowski Niestety, pomimo wielu prób wyszukiwania, nie ma opcji na wypożyczenie auta na 14 w cenie jaką podał autor wpisu. Jeśli się myle, proszę o wskazanie linka do takiej oferty. 
Wojtek Łozdowski, 7 czerwca 2021, 19:18 | odpowiedz
W każdym razie podana cena nie zawiera obowiązkowego ubezpieczenia w Meksyku, które wynosi średnio 12$/dzień.
Wojtek Łozdowski, 7 czerwca 2021, 19:21 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »