Fly4free.pl

Mamy 10 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami i… rozdajemy prezenty!

Foto: Fly4free.pl

20 grudnia upływa 10 lat, odkąd w domenie Fly4free.pl pojawiła się pierwsza oferta. Dekada w internecie i technologiach to wieczność. Ile serwisów internetowych w tym okresie pojawiło się i zniknęło? Ile razy w tym czasie wymienialiście telefon czy komputer? A z nami jesteście nieustająco. I nasze urodziny to najlepszy moment, by Wam za to podziękować.

Dziękuję, że obdarzyliście nas zaufaniem i wciąż szukając inspiracji podróżnych zaglądacie właśnie na Fly4free.pl. Dziękuję, że przeczytaliście 25 tysięcy promocji na tanie loty i jeszcze dodatkowe kilka tysięcy tekstów, które trafiły na nasze łamy. Dziękuję za idącą w setki tysięcy liczbę wspólnych podróży, bowiem mam poczucie, że każda podróż, w którą wyruszacie dzięki Fly4free.pl, jest w jakimś sensie naszą wspólną wyprawą.

Dziękuję za wszystkie pytania o porę deszczową w Azji, okres huraganów na Atlantyku i podróże z wizą lub bez. Za słowa krytyki i słowa uznania. Za znaleziska, które podsyłacie, by podzielić się nimi z innymi czytelnikami. Za zdjęcia i relacje z Waszych podróży. Za newsy branżowe, które od Was dostajemy.

Dziękuję za to, że to Wy jesteście ambasadorami Fly4free.pl i swoją pasją podróżowania zarażacie znajomych. W listopadzie tego roku odwiedziło nas o 25% osób więcej niż w listopadzie roku ubiegłego. Taki wzrost popularności serwisu, mimo 10 lat na karku, zawdzięczamy właśnie Wam.

Szczególnie dziękuję tym, którzy związali się z nami, zakładając darmowe konto na Fly4free.pl i subskrybują powiadomienia o nowych okazjach (w tym spersonalizowane) na swój telefon czy e-mail. To właśnie dla posiadaczy konta Fly4free.pl i tych, którzy mają zainstalowaną naszą bezpłatną aplikację szykujemy w 2020 roku najwięcej niespodzianek. Nie, nie takich jak na zdjęciu poniżej 😉

Już dziś dla zalogowanych userów aplikacji mamy sporo udogodnień. Brak reklam, spersonalizowane powiadomienia, konkursy (rozdawaliśmy już kody od Flixbusa i grę podróżniczą). A dopiero się rozkręcamy…

Co to by były jednak za urodziny bez prezentów? Zatem i my mamy prezent dla Was. Na nasze dziesięciolecie przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą jest iPhone 11, a nagrodami za 2. i 3. miejsce hulajnogi Xiaomi. Ale dzięki partnerowi imprezy, Qatar Airways, wygrywa każdy, kto weźmie udział w urodzinowej zabawie, bowiem dla każdego uczestnika mamy kody rabatowe na loty z katarską linią. Zapraszam do udziału – szczegóły znajdziecie tutaj.

AKTUALIZACJA 17 stycznia 2020 r. / Konkurs zakończony/ Wyniki konkursu znajdziecie tutaj >>

Kamil Lodziński,

założyciel Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Po wpisaniu tekstu życzeń oraz zaakceptowaniu regulaminu nie widzę żadnego sposobu żeby te życzenia do was wysłać, czy to jakiś błąd po mojej stronie?
Hija89, 6 grudnia 2019, 11:11 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ewentualne wyniki konkursu kiedy? Jakoś nie mogę odnaleźć informacji.
Patryk Fieducik, 6 grudnia 2019, 20:10 | odpowiedz
Jakiś regulamin konkursu? Gdzie się znajduje.... wyniki? 
Olober93, 3 stycznia 2020, 1:38 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Hey, Fly4Free, poinformujcie o wynikach konkursu!
alinkaju, 3 stycznia 2020, 21:41 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »