Fly4free.pl

Tajlandia na 10-dniowy pobyt za 1914 PLN (loty Qatar Airways z Warszawy do Pattayi + noclegi)

Foto: chuyuss, Shutterstock
Dobra okazja na zaplanowanie urlopu w tak lubianej przez Was Tajlandii. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się na super wczasy!

Niedaleko stolicy Tajlandii znajduje się jeden z najsłynniejszych ośrodków wypoczynkowych Azji – Pattaya. To tutaj przez kolejne 9 dni będziecie wypoczywać na plażach: Wong Amat Beach czy Jomtien Beach. Na całodniową wycieczkę możecie wybrać się na jedną z pobliskich wysp: Ko Phai czy Ko Lan, a więcej o tajskiej kulturze dowiecie się odwiedzając m.in. takie miejsca jak: Wong Amat Beach Sanctuary of Truth, Wat Yansangvararam czy Big Buddha. Natomiast w Bangkoku polecam Wam zobaczyć świątynię Wat Pho oraz Wielki Pałac Królewski. Nie zapomnijcie o pysznej kuchni, którą możecie spróbować na każdym rogu

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 3828 PLN/2 osoby (1914 PLN/osoba)

LOTY

pattaya lot

Przeloty odbędziecie na pokładach samolotów linii 5* Qatar Airways z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czekają Was przesiadki na lotnisku w Dosze.

NOCLEGI

Marina Guest House zlokalizowany jest w centrum Pattayi i zapewnia swoim gościom bezpłatny dostęp do WiFi oraz pokoje z prywatną łazienką.

pattaya nocleg

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »