Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lis 2014 21:49 

Rejestracja: 25 Paź 2014
Posty: 11
Skąd
  • CANCUN

Dokąd
  • HAVANA

Data wylotu
  • 23.01.2015

Data powrotu
  • 05.02.2015

Długość pobytu
  • TYDZIEŃ-DWA

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • 1100 zł - Cubana Airlines

Dodatkowe informacje
  • Witam,
    mam pytanie do osób, które podróżowały z Meksyku na Kubę.

    Gdzie szukać tanich lotów? (100-200 U$D)

    Będę w Cancun od 15.01 i chcę polecieć do Hawany na krótki, około tygodniowy wypad.

    Interesują mnie loty Cancun-Havana 21-28 stycznia i loty Havana-Cancun 4-9 lutego.

    Podczas mojej podróży do Meksyku, niejednokrotnie słyszałem że sieć lotów Cancun-Havana jest niemała i że można znaleźć na prawde tanie połączenia (100-150$) w dwie strony.
    Takie ceny tyczą się mniejszych linii wykonujących głównie loty na tej trasie.
    Nie wiem jak nazywają się te linie i gdzie ich szukać. Nie wiem czy da się zabukować lot on-line, czy lepiej szukać będąc na miejscu.
    Jeśli ktoś z Was kiedykolwiek podróżował na tej trasie lub zna ten rynek - bardzo proszę o pomoc i wskazówki co do podróży.

    Wyszukiwarki lotów porównują jedynie ceny większych linii, które na chwile obecną są poza moim zasięgiem.

    Z góry dziękuję za pomoc!
    pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Bezpośrednio pomiędzy Cancun a Hawaną latają 2 linie:
- wspomniana Cubana,
- Aeromexico,
przy czym biletów na tę drugą linię nie można kupić online.
Cytuj:
Boletos a Cuba no se venden aquí en aeromexico.com pero se pueden obtener de las siguientes maneras:

De nuestro Call Center en México, D.F. (01 55) 5133 4000 o al 01-800-021-4000, pagando con una tarjeta de crédito Visa o MasterCard emitida en México. Desafortunadamente no podemos aceptar tarjetas emitidas en otros países.

En la República Mexicana, en oficinas de boletos, pagando con tarjetas de crédito Visa o MasterCard emitidas en México o en efectivo. Aviso: las reservaciones hechas por teléfono sin pago sólo son válidos por un máximo de 24 horas.
De algunas agencias de viajes en línea
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Gru 2014 14:08 

Rejestracja: 14 Sie 2014
Posty: 17
Z rezerwacją na Cubanie jest problem. Przy próbie zapłacenia wyskakuje błąd, próbowałem już kilkukrotnie o różnych godzinach. Płacę kartą mBanku, czyli bank europejski. Czy ktoś miał jeszcze doświadczenia z tą linią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Gru 2014 14:12 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Z tego co pamietem w Cancun bylo sporo ofert doplyniecia na Cube lodzia - moze taka opcja tez by sie nadala. Niestety bylem pare lat temu i juz nie pamietem ile to kosztowalo :(.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Gru 2014 17:32 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 39
Loty: 12
Kilometry: 25 477
netyk napisał(a):
Z rezerwacją na Cubanie jest problem. Przy próbie zapłacenia wyskakuje błąd, próbowałem już kilkukrotnie o różnych godzinach. Płacę kartą mBanku, czyli bank europejski. Czy ktoś miał jeszcze doświadczenia z tą linią?

@netyk spróbuj Visa Entropay
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Gru 2014 09:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4035
złoty
Przeciez wazny jest nie bank, tylko organizacja kredytowa, ktora firmuje KK.
Visa jest amerykanska, wiec polecalbym Mastercardem sprobowac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2015 17:16 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 2
Witam,

Ja również próbowałam kupić bilety na stronie Cubana Airlines jednak odrzuca zarówno kk mastercard jak i vise. Zastanawiam się czy nie lepiej kupić już na miejscu.. Wybieramy się 6-osobową grupa w dniach 22.01-25.01, resztę spędzimy w Meksyku. Godzinę temu sprawdzałam i dla 1 osoby bilet kosztował 280$ teraz chciałam już kupić i podrożał do 318$. Jak myślicie wstrzymać się jeszcze i czekać aż potanieje czy kupić na miejscu ? Mam jeszcze pytanie odnośnie drogi morskiej z Cancun do Havany i z powrotem, istnieją jakieś kursy ? Jak to w ogóle wygląda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sty 2015 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 240
http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1 ... nsula.html
Niestety nie ma żadnego transportu morskiego między Kubą a Meksykiem. ;( Pozostaje tylko lot samolotem.
_________________
http://thebadpilotsblog.blogspot.com/
Mój lotniczy blog po angielsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Lut 2015 01:13 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 6
Hej, ja też muszę kupić bilet relacji Havana - Cancun w jedną stronę. Czy udało Wam się kupić za pomocą karty kredytowej na stronie Air Cubana?
Cena na kwiecień aktualnie to 612 zł na stronie przewoźnika. Multiszukajki i pośrednicy typu gotogate czy flightix niestety za ten sam bilet chcą 1000 zł Oo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Lut 2015 01:24 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 2
Hej wlasnie wróciłam z Meksyku i jednocześnie z pobytem na Kubie, bilety kupilam za 1300zl w obie strony na Flipo.pl, na stronie przewoźnika Air Cubana także nie udało mi sie kupic a próbowałam kilkoma kartami, nawet zagranicznymi (w tym jedna ze Stanów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group