Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Mar 2015 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
Bardzo dobra oferta na loty linią Spirit wewnątrz Stanów i wysp karaibskich. Dużo kierunków.
http://marketing.spirit.com/traveldeals/air.php?s=2081
Góra
 Profil Relacje PM off
Lastminuter.pl lubi ten post.
Lastminuter.pl uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#2 PostWysłany: 18 Mar 2015 21:02 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Faktycznie dobre ceny, aczkolwiek nalezy uczciwie napisac, ze Spirit ma dosc slaba reputacje i potrafi czasem zrobic numer, o ktorym zaden z europejskich LCC nie odwazylby sie nawet pomyslec. Z drugiej z strony sporo pasazerow z najnizszej polki ich wybiera, a niektorzy sa nawet zadowoleni. ;)
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2015 21:26 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
co masz dokładnie na myśli?
Leciałem nimi kilkanaście razy i mam lepsze doświadczenia niż np. z FR. Po przedłużonym immigration (czyli wina moja, założyłem szybsze immigration niż było faktycznie) nie zdążyłem na przesiadke, zmieniono mi za friko rezerwację na następny lot za ok. 2h bez mrugnięcia okiem (a był to point-point LCC!). Miałem też u nich opóźniony bagaż, który dotarł dosłownie 2h później następnym lotem, brak z tym jakichkolwiek problemów.
Kiedyś z uwagi na złe warunki atmosferyczne mój lot do Panamy został odwołany, następny był za bodajże 48h. Komplikowało to bardzo moją dalszą podróż, więc poprosiłem o zmianę na Kostarykę i Pani na check-in zrobiła taką zmianę od ręki, oczywiście za darmo. Czy takie fiku miku w europejskich LCC da się zrobić? ;)
Mało tego, prawo w Kostaryce jest takie, że pasażer linii lotniczej musi posiadać lotniczy bilet powrotny w przeciwnym wypadku linie lotnicze mogą zapłacić wysoką karę za wpuszczenie takiego pasażera na pokład. Po ładnym poproszeniu i pokazaniu, że mamy bilet powrotny też Spiritem ale z Hondurasu (granicę Kostaryka - Nikaragua - Honduras przekraczaliśmy chicken busami) dało się taki bilet wystawić. Myślę, że niewiele nawet "normalnych" linii nie chciałoby się bawić w taki zabawy.
Krótko mówiąc zapewne jak każda linia lotnicza mają swoje minusy ale plusów i elastyczności nie można im odmówić, no chyba że ja miałem mega farta, a wszyscy inni mega pecha w kontaktach ze Spiritem. ;) Myślę, że na negatywne opinie w internecie też trzeba patrzeć z dystansem - ile to osób nie czyta regulaminów i mają pretensje do linii, a tak na prawdę to tylko i wyłącznie ich wina? Na pewno jest to LCC, więc przywyczajeni tylko do normalnych linii będą zdziwieni, ale tak jest z każdym LCC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group