Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2015 23:40 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Posiadam kod polecający do konta Prestige. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 14 Sie 2015 01:45 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
Cześć, mam konto Active, mogę polecić, chętnych proszę o wiadomość prywatną. Do 15 września jest jeszcze sporo czasu, a już wiadomo o tej akcji, nieźle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Wrz 2015 14:24 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Promocja już działa. Mój kod polecający to 231238228. Jakby ktoś chciał zgarnąć 100zł to trzeba założyć konto w placówce podając ten kod polecający i spełnić warunki promocji:

Cytuj:
3. Do otrzymania Bonusu, uprawniony jest Polecony, który spełni łącznie następujące warunki:
1) W Okresie trwania Akcji urodzinowej zostanie Uczestnikiem Programu i zawrze umowę o Konto zgodnie z § 3 ust. 2 pkt.3
Regulaminu Programu „Rodzina i Przyjaciele”,
2) w okresie trzech miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Konto dokona co
najmniej jednego przelewu Dochodu na własne Konto.

--

Dochód – wpływ, na Konto Uczestnika, środków w wysokości, co najmniej 500 zł z tytułu: umowy o pracę, umów cywilnoprawnych,
świadczenia emerytalnego lub rentowego;
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Wrz 2015 12:13 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
To raczej nie jest typowy łańcuszek, ale tu regulamin: regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,1527,44721
Mój kod polecający: 600510730. W razie skorzystania proszę o info, bo promocja dotyczy max 4 osób, więc trzebaby informować, że już nie działa, by ktoś nie odszedł z kwitkiem. Tutaj jest opis korzyści: http://www.eurobank.pl/produkty,program ... 2,337.html

Ciekawą opcją jest zwrot 5% za płarności kartą za hotele, bilety...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Wrz 2015 14:25 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu. Mój kod polecający 437290656. Do wykorzystania jeszcze przez max trzy osoby. Pozostałe dane /niezbędne/ podam na priv. Dodam, że konto Prestige. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sie 2018 13:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Bank wycofuje się z programu i promocji z końcem sierpnia.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group