Fly4free.pl

Jesienny wypad za miasto: zbiór noclegów w doskonałych domkach od 773 PLN/2 noce

Foto: booking.com
od
773 PLN/2 noce
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.10.2021 - 31.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeszcze w październiku zabierzcie najbliższych lub zbierzcie grupę znajomych i ruszcie w Polskę. Jesienne spacer brzegiem Morza Bałtyckiego lub zdobywanie górskich szczytów? Wybór należy tylko do was!

Na wypoczynek w doskonałych obiektach wybrać się będziecie do końca października, także w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-niedziela).

Wszystkie zebrane przeze mnie obiekty cieszą się sporą popularnością wśród podróżnych i mogą pochwalić się wysoką średnią ocen, wynikającą z wielu opinii i recenzji, wystawionych przez dotychczasowych gości. W każdym z nich znajdziecie na wyposażeniu aneks kuchenny, salon z miejscem do relaksu i rozkładaną sofą, minimum jedną sypialnię oraz jedną łazienkę z prysznicem. We wszystkich zapewniony będziecie mieli także dostęp do sieci WiFi. Za pobyt dla czterech osób w bardzo dobrych warunkach zapłacicie już od 773 PLN/4 osoby/2 noce (tj. 97 PLN/osoba/noc)

Podróżod 773 PLN/4 osoby/2 noce

Najmniej zapłacicie za zakwaterowanie w kompleksie Domki Na Brackiej, który znajdują się w Pobierowie. Odległości od miejskiej plaży oraz wybrzeża Morza Bałtyckiego wynosi 700 metrów. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do darmowego parkingu i sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w Beskidzie Śląskim, a dokładniej w Istebnej, gdzie proponuję wam noclegi w kompleksie U Jana i Wita. Znajduje się w spokojnej części miasta, w odległości 500 metrów od terenów zielonych i lasu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pozostajemy w górskim klimacie, ale tym razem mam dla was ofertę pobytu w kompleksie Apartamenty i Domki Górski Potok. Znajduje się on w cichej i spokojnej części Zakopanego, w odległości nieco ponad 1 km od skoczni Wielka Krokiew. Darmowy parking oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi, to będziecie mieli zapewnione na miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ponownie przenosimy się nad Morze Bałtyckiego, gdzie wybrałem dla was ofertę zakwaterowania w kompleksie Pod Cyprysami. Znajduje się w Jastarni, na półwyspie Helskim. Odległości od rezerwatu Torfowe Kłyle oraz miejskiej plaży wynosi nieco ponad 700 metrów. W cenie noclegu będziecie mieli zapewnione codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Morze zmieniamy na góry, a dokładniej na Zawoję, gdzie rekomenduję wam noclegi w Domku Przysłop. Poszczycić się on może znakomitą lokalizacją, bowiem z jego okien oraz tarasu rozpościera się malowniczy widok na Babią Górę, Policę i Jałowiec. Darmowy parking oraz dostęp do sieci WiFi wliczony jest w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Także pięknych widoków dostarczy wam pobyt w obiekcie – Widokowo Domki z widokiem na Śnieżkę, który znajduje się w Karpaczu. Jak sama nazwa wskazuje, z jego okien i tarasu rozpościera się widok na górskie szczyty. Tak jak w większości propozycji, tak i tutaj czekać na was będzie darmowy parking oraz dostęp do sieci WiF

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce

Jesienią na Podhalu nie będziecie mogli narzekać na nudę! Jesteście tu pierwszy raz? Polecam wybrać się na Kasprowy Wierch. Na szczyt wjedziecie kolejką w ciągu kilkunastu minut – może być to początek wędrówki po tatrzańskich szlakach turystycznych. Polecam również spacer 10-kilometrową Doliną Chochołowską, która jest najdłuższą i największą doliną polskiej części Tatr Zachodnich. Jak dotrzecie na jej koniec, to udajcie się do schroniska PTTK, gdzie będziecie mieli okazję zjeść przepyszną szarlotkę z bitą śmietaną w polewie jagodowej – palce lizać!

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »