Lato: noclegi w Zamku w Czernej od 134 PLN/pokój (darmowa anulacja)
Wybierzcie się pod koniec lata na weekendową wycieczkę do renesansowego zamku w Czernej, który oferuje swoim gościom ciekawą historię oraz wypoczynek na łonie natury. Zapowiada się udany urlop!
Stylowy Zamek w Czernej położony jest na terenie zielonego parku, 800 metrów od brzegu Odry, pomiędzy Zieloną Górą a Wrocławiem. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę. Do waszej dyspozycji będzie także sauna, wanna z hydromasażem, sprzęt do grillowania, stół do gry w ping ponga oraz biblioteka.
„Przepiękne, czarujące miejsce. Zadbane i odnowione z ogromną pieczołowitością. Bardzo czysto ! Personel zawsze pomocny, a właścicielka jest bardzo inteligentną i dystyngowaną osoba, z którą można porozmawiać o wszystkim. Apartamenty zapierają dech w piersi. Serdecznie polecam wszystkim, ponieważ jest mnóstwo udogodnień zarówno na romantyczny wypad jak i wycieczkę z dziećmi. Dziękujemy i do zobaczenia.” – rekomenduje użytkownik portalu Booking.
Hotel134 PLN/noc
Zarezerwujcie pobyt w Zamku w Czernej od 134 PLN za noc.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZamek w Czernej
Ten renesansowy dwór został wzniesiony w latach 1558-1559. Inicjatorem budowy był Wolfgang von Glaubitz, a autorem projektu znany architekt Jan Lindera. Obecnie w twierdzy znajduje się hotel, który przyciąga podróżnych ceniących sobie spokój oraz wypoczynek wsród natury. W okolicy będziecie mogli uprawiać jogging oraz nordic walking, spacerować, jeździć na rowerze, fotografować oraz łowić ryby.
Polecam wybrać się w rejs barką po Odrze, a także odwiedzić Kożuchów z XIV-wiecznym zamkiem i licznymi kościołami oraz Nową Sól, Bytom Odrzański i Żagań.
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.
Słoneczny Brzeg od 1805 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Modlin)
Costa Brava od 1901 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Majorka od 2799 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?