więcej okazji z Fly4free.pl

Mikronezja (wyspa Guam) + Japonia (Tokio) z Warszawy za 2738 PLN

Atrakcyjna cenowo oferta na przelot z Polski do Mikronezji z możliwością zwiedzenia Tokio. Bilety na trasie Warszawa - Tokio - Warszawa oraz Tokio - Guam - Tokio dostępne za 2738 PLN.

Z Polski do Japonii podróżujemy na pokładach samolotów tureckiej linii lotniczej Turkish Airlines. Bilety zarezerwujecie na stronie pośredniczącej w sprzedaży biletów Flipo.pl, a odpowiadający Wam termin wybierzecie z kalendarz dostępnych terminów..

Ważne!
Lecąc na Guam dla obywateli Polski wymagana jest amerykańska wiza. Wyspa jest terytorium zależnym od USA.

Natomiast na wyspę Guam z Tokio podróżujemy samolotami United Airlines. Przeloty na tej trasie także zarezerwujecie na Flipo.pl.

Noclegi w Tokio i na Guam znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Przykładowa rezerwacja:

TurkishAirlines | Warszawa 14:45 – Tokio 18:30 | 1677 PLN | 5 (6) kwietnia,
UnitedAirlines | Tokio 21:20 – Guam 1:55 | 1061 | 10 (11) kwietnia,
UnitedAirlines | Guam 6:55 – Tokio 9:40 | 17 kwietnia,
TurkishAirlines | Tokio 22:30 – Warszawa 13:50 | 18 (19) kwietnia,

WARSZAWA-TOKIO-WARSZAWA. ZAREZERWUJ PRZELOT >>

TOKIO-GUAM-TOKIO. ZAREZERWUJ PRZELOT >>

Przykładowa rezerwacja:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
cholercia, gdyby nie ta Viza za 6 baniek to bym sie przeleciał. A tak poczekam jak z Dubajem i było warto!! :D
Leśny dziadek, 13 lutego 2015, 17:41 | odpowiedz
bylem na tej wyspie, ogolnie na marianach polnocnych, jezeli ktos chce sie udac na koniec swiata to polecam, ale wyspa srednia, pogoda ladna, palmy itp ale nic poza tym. duzo bezclowych sklepow, ale i tak drozej niz w polsce. duzo baz wojskowych, wojsk amerykanskich.
matq, 13 lutego 2015, 17:58 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A to juz nie lepiej za te pare groszy poleciec na Ishigaki? :-)
jakwilk, 13 lutego 2015, 18:55 | odpowiedz
Z Guam można za tanie pieniądze polecieć na Saipan - polecam i zaraz obok jest też rów Mariański, ceny jak w USA , ale nie jest bardzo drogo , na Guam jest największy K-Mart na Pacyfiku:)
Junior, 15 lutego 2015, 20:30 | odpowiedz
czy z tokio do warszawy i z warszawy do tokio sa bezposrednie loty ,jak to w ubieglym roku reklamowano nicna ten temat niewiemrosze o informacje .
mona, 16 kwietnia 2016, 12:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »