Fly4free.pl

WOW! Wyprzedaż w Ryanair: Austria, Czechy, Słowacja, Włochy i Ukraina z Polski od 68 PLN. Podróże czerwiec-lipiec

68 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: A-dam / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Znajdźcie w sobie żyłkę hazardzisty – zaryzykujcie i zarezerwujcie tanie przeloty do jednego z europejskich krajów. Na knedliki do Pragi, na sznycla wiedeńskiego (do Wiednia), na pizzę i pastę we Włoszech lub na smažený sýr w Koszycach. Każdy powód do podróży jest dobry, a jaki jest wasz? 🙂

Do Austrii, Czech, Włoch oraz na Słowację i Ukrainę wybrać się będziecie mogli w czerwcu i lipcu. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących weekend (piątek-niedziela) – więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

Na europejskie wojaże wyruszycie z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia, a za bilety w dwie strony zapłacicie od 68 do 75 PLN! Ważne – do ich zakupu niepotrzebne są żadne kluby zniżkowe. W każdą ze stron polecicie na pokładzie samolotu irlandzkiej linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: czerwiec – lipiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 230 PLN/2 osoby/noc

W Odessie polecam wam noclegi w przepięknym 5* hotelu Il Decameron Luxury Design, który znajduje się sąsiedztwie targu miejskiego. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy Austrii rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Austria Trend Doppio, który usytuowany jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut jazdy tramwajem od Belwederu i centrum Wiednia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybierając się do Pragi, postawcie na komfort oraz jakość na najwyższym poziomie. W stolicy Czech zatrzymajcie się w 5* hotelu Hilton Prague, który znajduje się nieopodal głównych atrakcji oraz starego miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend za granicą

Planujcie skorzystać z oferty tanich lotów do Pragi? W takim razie zwiedzanie powinniście rozpocząć od głównych atrakcji miasta: Most Karola, Zamek na Hradczanach, katedra św. Wita oraz oczywiście zabytkowego starego miasta. Znajdziecie tam słynny zegar Orloj, gdzie zobaczycie niesamowite przedstawienie, odbywające się tam co pełną godzinę.

Jakie smaki oferuje Praga? Musicie spróbować Svíčková na smetaně, to nadziewana słoniną i długo duszona wołowina podawana z cytrynowo-śmietanowym sosem oraz Knedlo – vepřo – zelo, czyli klasycznej czeskiej kuchni z mięsem wieprzowym, kapustą i knedlikami. Szczególnie polecam wybrać dobrze ocenianą restaurację Havelska Koruna. Chcecie napić się piwa? U Fleku to najstarsza nieprzerwanie działająca piwnica w mieście, gdzie będziecie mieli okazję skosztować miejscowego trunku.

Planujecie spędzić weekend w stolicy Austrii? Wiedeń najlepiej eksplorować wolno, dzięki temu powoli będziecie mogli napawać się jego urokami. Przespacerujcie się historyczną starówką wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zobaczcie katedrę św. Szczepana, Pałac Schönbrunn wraz z jego pięknymi ogrodami oraz budynek Opery Narodowej. Koniecznie wybierzcie się do Belwederu, w którym znajdują się najcenniejsze muzealne zbiory kraju (w tym największa na świecie kolekcja dzieł Gustava Klimta).

praga stare miasto
Foto: kps1664 / Shutterstock
Foto: LaMiaFotografia / Shutterstock
opera w odessie
Foto: Ryzhkov Sergey / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Informacją o tanich lotach podzielił się z nami użytkownik skrzat, dziękujemy.

  • Ze względu na dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w danym kraju. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »