więcej okazji z Fly4free.pl

Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa): Przeloty + 3* hotel z all inclusive na tydzień za 1232 PLN

Propozycja "Zrób to sam" i tygodniowy wypoczynek last minute na Teneryfie. Przeloty z Katowic + 7 nocy w 3* hotelu Miramar z all inclusive za jedyne 1232 PLN.

Piękna Teneryfa to nie tylko najwyższa samotnie stojąca góra świata – Pico del Teide. Znajdziecie tam Drzewo Smocze, wąwóz Masca, klify Los Gigantes, a także wspaniały Loro Parque i Siam Park – park wodny z fenomenalnymi zjeżdżalniami.

Rezerwacje biletów w cenie 497 PLN/osoba (wybieramy przelot dla 2 osób za 994 PLN) rezerwujemy na stronie tui.pl. W cenie biletów lotniczych otrzymamy podstawowe ubezpieczenie turystyczne i możliwość przewiezienia dużego bagażu nadawanego do luku bagażowego.

Noclegi w 3* hotelu Miramar z all inclusive za ok. 1470 PLN/2 os./7 nocy (258 GBP). Rezerwacje na alpharooms.com. Uwaga: być może będzie konieczne ręczne wyszukanie hotelu. Sprawdź opinie obiektu na TripAdvisor.

Przykładowe rezerwacje dla 2 osób:

Przelot:
Przelot

Hotel:
Hotel

Najtaniej (od 398 PLN) wypożyczymy samochód za pośrednictwem Auto4free.pl:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Byłaby możliwość rezerwacji bez hotelu?
IsaEf, 20 marca 2015, 13:15 | odpowiedz
Tak, można rezerwować sam przelot.
Łukasz, 20 marca 2015, 13:26 | odpowiedz
IsaEfByłaby możliwość rezerwacji bez hotelu?
Tak, na stronie tui.pl są tylko przeloty :-) Ja mam już bilety (niestety droższe) już zakupione na 4-11 kwietnia i nie mogę się już doczekać trekingu po wulkanie :-)
paulina, 20 marca 2015, 13:26 | odpowiedz
paulina
IsaEfByłaby możliwość rezerwacji bez hotelu?
Tak, na stronie tui.pl są tylko przeloty Ja mam już bilety (niestety droższe) już zakupione na 4-11 kwietnia i nie mogę się już doczekać trekingu po wulkanie
Świetna sprawa!! :) Polecam nawet lekkie zboczenie z trasy ;]
Mateusz, 20 marca 2015, 14:30 | odpowiedz
Jak wyglądałby transfer z lotniska do hotelu i z powrotem
dmisialek, 20 marca 2015, 15:51 | odpowiedz
Ja lecę w rym terminie... Ktoś też leci? Potrzebuje kogoś z kim moznaby wynająć samochód i zwiedzić wyspę. Samej smutno....
m, 20 marca 2015, 18:55 | odpowiedz
dmisialekJak wyglądałby transfer z lotniska do hotelu i z powrotem
helikopter w cenie.
tenisista, 20 marca 2015, 21:28 | odpowiedz
dmisialekJak wyglądałby transfer z lotniska do hotelu i z powrotem
drogą lądową
zygi, 20 marca 2015, 21:47 | odpowiedz
mam pytanko , trzeba mieć międzynarodowe prawo jazdy ? czy wystarczą zwykłe ? Wystarczy zwykłe.
adam, 20 marca 2015, 22:17 | odpowiedz
Na północy Teneryfy w marcu będzie zimno nie ma sensu tam nocować tylko południe. Na teneryfie w tym okresie sa duże różnice temperatur i na północy i w górach moze być naprawdę zimno tylko n apołudniu jest dość ciepło i przyjenie ale lubi popadać. Jak ktoś liczy w tym okresie na plażowanie i kapiele to sie zawiedzie
Adam, 21 marca 2015, 10:21 | odpowiedz
Witam, Jesteśmy zainteresowani wycieczką. Wydaje nam się super oferta, tylko kwestia transferu z lotniska do hotelu i z powrotem, jak to wygląda? Czy jest może jakaś chętna osoba czy para chętna na wynajem samochodu i zwiedzanie wyspy? :) numer tel:512 601 606 Pozdrawiamy, Młoda i energiczna para
Pałka, 21 marca 2015, 11:53 | odpowiedz
I jak jest z pogodą w tym okresie? Opalanie wchodzi w grę ? :)
Pałka, 21 marca 2015, 12:29 | odpowiedz
Byłem w grudniu w Los Cristianos, wróciłem opalony jak murzyn. Transport z lotniska do hotelu autobusem lub busem, odjazdy co kilkanaście minut we wszystkich kierunkach, bilety sprzedaje kierowca. Rozkład znajdziesz w necie. Miłego pobytu :-)
konop, 22 marca 2015, 14:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »