Tygodniowy wypoczynek na Wyspie Afrodyty od 396 PLN. Przeloty z Katowic i hotel ze śniadaniami
Rezerwacji przelotów dokonujemy na stronie węgierskiego przewoźnika Wizz Air. Płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Cena biletu lotniczego wynosi od 113 PLN dla 1 osoby (wybieramy przelot dla 2 osób za 226 PLN). W podanej cenie są tylko 2 bilety, pozostałe są droższe o 15 PLN.
Noclegi w hotelu Mariandy z codziennymi śniadaniami za ok. 566 PLN/2 os./7 nocy (133.12 EUR). Rezerwacje na ie.alpharooms.com. Sprawdź opinie hotelu na TripAdvisor.
Uwaga: to jest przykładowy termin podróży. Nasz wyjazd możemy dowolnie modyfikować, to znaczy skracać/wydłużać pobyt na wyspie, ale wtedy cena będzie się różniła od tytułowych 396 PLN.
Przykładowe rezerwacje dla 2 osób:
Najtaniej wypożyczymy samochód za pośrednictwem Auto4free.pl:
Podsumowanie kosztów wycieczki dla 2 osób i 1 osoby:
- Przeloty Katowice – Larnaka – Katowice od 226 PLN (113 PLN/os.)
- 7 noclegów w hotelu ze śniadaniami za 566 PLN (283 PLN/os.)
- Suma: 792 PLN za 2 osoby, 396 PLN za osobę


