Na tej aukcji możesz wylicytować swoje wczasy! Cena wywoławcza to… 1 euro

Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci – sprzedane! W Twoje ręce trafiły właśnie… wymarzone wakacje. I to za cenę, która potrafi zaskoczyć. Biuro podróży L’TUR kusi swoich klientów codziennymi aukcjami na popularne wczasy, które można zgarnąć za ułamek ich standardowej wartości. Sprawdziliśmy, jak to działa i jakie perełki można upolować.

Wakacyjne aukcje na stronie L’TUR to prawdziwa gratka dla łowców okazji. Codziennie pojawiają się bowiem nowe oferty wyjazdów, których cena wywoławcza zaczyna się od 1 euro. Podobnie jak w przypadku innych portali aukcyjnych cena szybko rośnie, ale rzadko osiąga poziom choćby zbliżony do standardowej wartości podróży.

W ciągu ostatnich dni zakończyły się aukcje, podczas których można było wylicytować tygodniowe wakacje dla dwóch osób na Majorce, Rodos, Lanzarote, w Turcji czy Egipcie. Ostatnia z ofert okazała się najtańsza – za tygodniowy pobyt all inclusive w pięciogwiazdkowym hotelu nieopodal Hurgady trzeba było zapłacić zaledwie… 1040 euro za dwie osoby. Niewiele więcej trzeba było wydać na tygodniowy pobyt na Gran Canarii – wakacje, za które w regularnej cenie trzeba zapłacić 1942 euro, jeden z użytkowników wylicytował za… 1180 euro.

W cenę każdej z ofert wliczone są przelot z jednego z niemieckich lotnisk, pobyt w hotelu, transfery z lotniska oraz posiłki – zależnie od klasy obiektu. Co ciekawe, biuro podróży L’TUR oferuje swoim klientom również darmowy bilet na pociąg Deutsche Bahn, obowiązujący pomiędzy lotniskiem i miejscem zamieszkania. Dla mieszkańców Szczecina, Słubic, Gubina czy Zgorzelca może się to okazać nie lada gratką.

Zapoluj na wakacje

O co teraz toczy się gra? Dziś o godzinie 19:00 kończy się aukcja na tygodniowy pobyt na Riwierze Tureckiej w hotelu Blue Waters Club. Wakacje, które w regularnej cenie kosztują 2478 euro, obecnie dostępne są zaledwie za 1390 euro. Przez najbliższe dwa dni trwać będzie natomiast walka o wypoczynek na Teneryfie – tygodnie wakacje dla dwóch osób w tej chwili można zgarnąć zaledwie za 765 euro!

W najbliższych dniach w ofercie biura podróży L’TUR pojawi się również wakacyjny wyjazd do portugalskiego Algarve oraz czterodniowy city break w Sztokholmie. W obu przypadkach cena wywoławcza to zaledwie 1 euro!

Przeczytaj regulamin, by nie stracić pieniędzy

Jak to wygląda od strony technicznej? Po zalogowaniu się na stronie aukcyjnej L’TUR znaleźć można listę dostępnych wyjazdów wraz z opisem, dokładnymi terminami, standardem hotelu i ceną wywoławczą (najczęściej 1 euro). Aukcje trwają zazwyczaj od 2 do 3 dni. Każda kolejna oferta musi być wyższa od poprzedniej przynajmniej o 20 euro. Ten, kto przed zakończeniem aukcji zaproponuje najwyższą ofertę, wygrywa.

Decydując się na udział w licytacji trzeba być jednak świadomym, że wygrana wiąże się z pełną akceptacją warunków, które nie podlegają późniejszym zmianom. Nie możliwości zmiany standardu pokoju, wyżywienia, terminu lotów czy liczby uczestników. W odróżnieniu od klasycznych ofert biur podróży nie ma również opcji rezygnacji.

L’TUR to niemieckie biuro podróży, które od 2019 roku w całości należy do grupy TUI. Ich specjalnością są oferty last minute. W ofercie znaleźć można przede wszystkim wczasy w popularnych europejskich kurortach, ale również pobyty w hotelach, bilety lotnicze czy krótkie wypady na city break.

L’TUR nie oferuje niestety wycieczek z Polski. Mieszkańcy zachodniej części naszego kraju mogą natomiast liczyć na szeroki wachlarz wakacyjnych propozycji z wylotem z Berlina, Drezna czy Lipska.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Ateny za 759 PLN 🇬🇷 Greckie słońce, antyk i 4* hotel z lotem 💙
Ateny z Warszawy 759 PLN

Greckie słońce, antyk i 4* hotel z lotem

Wycieczka na Sycylię w superniskiej cenie 395 PLN (loty + 3 noclegi) ☀️🔥 Wynajem auta na czas pobytu od +17 PLN! 😱🤯
Katania z Katowic 395 PLN

Wycieczka na Sycylię w superniskiej cenie!

Twoja przepustka w najpiękniejsze zakątki Azji 🌴☀️ Loty do Bangkoku z Warszawy od 2452 PLN 😎😍
Tajlandia z Warszawy 2452 PLN

Dużo terminów do Bangkoku: w sezonie i na majówkę!

Zimowe all inclusive w Marsa Alam za 1678 PLN 🍹🥥 Tydzień w 5* hotelu z aquaparkiem 🌴🏊‍♂️
Egipt z Gdańska 1678 PLN

Zimowe all inclusive w 5* hotelu z aquaparkiem

Islandia na weekend za 869 PLN 🔥❄ Loty w idealnym terminie na zorzę + ⭐⭐⭐⭐ hotel 🌌✨
Islandia z Gdańska 869 PLN

Weekend z zorzą, bez brania urlopu!

Egzotyczna majówka w tropikach 🌴🌊 All inclusive w 5* hotelu na Wyspach Zielonego Przylądka za 3809 PLN 🏊‍♂️🍹
Wyspa Sal z Warszawy 3809 PLN

Tropikalna majówka na Wyspach Zielonego Przylądka

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?