Fly4free.pl

Wyjazd do Chicago od 2441 PLN. Loty z Gdańska i Warszawy + bilety na mecze NBA oraz NHL

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2441 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Austin Neill / Unsplash.com
Jeżeli twoim marzeniem jest wycieczka do USA oraz zobaczenie na żywo meczu NBA czy NHL, to nie mogłeś lepiej trafić. Skorzystaj z tej propozycji podróży do Wietrznego Miasta i wybierz się do hali United Center na spotkanie Chicago Bulls oraz Chicago Blackhawks.

Do Chicago udasz się z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy lub warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 19-25 lutego. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W cenę wycieczki wliczone są także wejściówki na dwa mecze NHL oraz jeden NBA. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 19 – 25 (26) lutego 2024 r.
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Atrakcje: trzy bilety na mecze

Za pakiet lotów oraz cztery wejściówki na wydarzenia sportowe zapłacisz 2441 PLN za osobę.

Atrakcje 548 PLN/3 bilety/osoba

W środę 21 lutego o godzinie 18:30 w hali United Center odbędzie się spotkanie ligi NHL pomiędzy drużynami Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Wejściówkę (w cenie od 30 USD/ok. 118 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

W czwartek 22 lutego z United Center zniknie tafla lodu, a pojawi się parkiet. Na którym o godzinie 19:00 staną naprzeciwko sobie drużyny Chicago Bulls oraz Boston Celtics. Wejściówkę (w cenie od 79 USD/ok. 312 PLN) na mecz ligi NBA kupisz na stronie ticketmaster.com.

Natomiast w piątek 23 lutego w hali United Center ponownie pojawi się lodowisko, na którym o 19:30 odbędzie się mecz NHL pomiędzy drużynami Chicago Blackhawks a. Winnipeg Jets. Wejściówkę (w cenie od 30 USD/ok. 118 PLN) na to spotkanie kupisz na stronie ticketmaster.com.

Hotel od 365 PLN/osoba/noc

W Chicago proponuję ci noclegi w 4* hotelu Warwick Allerton, który znajduje się w dzielnicy Magnificent Mile. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 4* hotelu Felix, który znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy River North. Także tutaj możesz liczyć na dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »