Fly4free.pl

Zobacz Zatokę Wraku: 3-dniowa wycieczka na Zakintos za 963 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

963 PLN
Zatoka Wraku
Foto: Evannovostro / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję krótkiej wycieczki na jedną z najbardziej malowniczych greckich wysp. Zakintos, bo o niej mowa, świetnie nadaje się na city break: będziecie mieli szansę zobaczyć słynną zatokę z wrakiem statku, spróbować pysznych owoców morza w Vassilikou oraz przespacerować się plażą w Laganas.

Wasza podróż została zaplanowana na termin 20 – 23 marca. Do Grecji polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Aegean Airlines z przesiadkami w Atenach. W podróż będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o 56cm x 45cm x 25cm.

Jako miejsce zakwaterowania wybierzcie dla siebie 4* Strada Marina. Na miejscu, poza śniadaniami wliczonymi w cenę noclegów czekają na was wspaniałe widoki na pobliską zatokę.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za 3-dniowy wyjazd zapłacicie 936 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych korzystających z jednego pokoju.

Hotel623 PLN/2 osoby

Na wyspie wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Strada Marina z wliczonymi codziennymi śniadaniami. Aby uzyskać najniższą cenę wybierzcie pośrednika ZenHotels.com

Hotel w Grecji

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

W marcu nie spodziewajcie się upałów oraz morskich kąpieli – to, na co możecie liczyć, to kilkanaście stopni na plusie oraz przyjemna pogoda do zwiedzania i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zakintos prawdopodobnie kojarzy wam się ze słynnym wrakiem statku. Znajdziecie go na słynnej Navagio Beach. Warto też wybrać się na malowniczą plażę Xigia, położoną w północno-wschodniej części wyspy.

Macie ochotę trochę pozwiedzać? Zobaczcie ruiny zamku weneckiego, zajrzyjcie do tradycyjnej wioski Kambi Shiza, gdzie będziecie mogli podziwiać spektakularne zachody słońca oraz popłyńcie na pobliską wysepkę Marathonisi – by podglądnąć żółwie żyjące tam w swoim naturalnym środowisku.

Zatoka na Zakynthos
Foto: Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Wiatrak w Grecji
Foto: Marcin S / Shutterstock.com
Żółw z Zakynthos
Foto: nelic / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Chcecie zobaczyć więcej? Wypożyczcie samochód tuż po przylocie.

  • Na pokład samolotu możecie zabrać bagaż o wymiarach 56 x 45 x 25 cm i wadze do 8 kg.

  • Przeczytajcie relację z podróży na Zakintos napisaną przez naszych czytelników.

  • Za zakupy na miejscu najlepiej zapłacić wielowalutową kartą Revolut. W ten sposób zaoszczędzicie na przewalutowaniach!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »