walencja

Wycieczka do Walencji za 525 PLN. Loty z Gdańska i 4 noce w hotelu przy plaży

525 PLN Walencja z Gdańska
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

W poszukiwaniu słońca oraz przyjemnych temperatur udajcie się na hiszpańskie wybrzeże Costa Blanca. W Walencji poza szerokimi plażami natraficie także na średniowieczne i gotyckie budowle, nowoczesne centrum oraz majestatyczny kompleks naukowy Ciudad de las Artes y las Ciencias.

W podróż do Walencji udacie się w terminie obejmującym ostatni weekend listopada (23-27.11). Na hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego wybierzecie się z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy (z Gdańska), a za bilet zapłacicie tylko 133 PLN/os. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu Sol Playa, który znajduje się tuż przy piaszczystej plaży Cabanyal oraz w sąsiedztwie portu. Z lotniska w Walencji w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 7 PLN.

Termin podróży: 23 – 27 listopada
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 525 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel783 PLN/2 osoby/4 noce

W Walencji polecam noclegi w hotelu Sol Playa, który może poszczycić się doskonałą lokalizacją, bowiem znajduje się naprzeciw miejskiej plaży. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest także łazienka z wanną i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód255 PLN/4 dni

Poza sezonem ceny wynajmu samochodów są bardzo atrakcyjne. Za wypożyczenie Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie tylko 64 PLN/doba.

Co zobaczyć w Walencji?

Pod koniec listopada na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca możecie spodziewać się 6 godzin słonecznych oraz temperatur oscylujących w granicach 14-18 stopni Celsjusza. W trakcie zwiedzania Walencji nie możecie pominąć wizyty pod symbolem miasta, którym jest kompleks Ciudad de las Artes y las Ciencias. Zajrzyjcie także na miejskie targowisko Mercado Central de Valencia. Rekomenduję wam również odwiedzić Plaza de la Virgen, gotycką katedrę Santa Maria, a także fontannę Neptuna w otoczeniu kobiet oraz Bazylikę Matki Boskiej Opuszczonych.

Macie ochotę zobaczyć coś się więcej? W takim razie wsiądźcie w pociąg i ruszcie na całodzienną wycieczkę do Alicante (za przejazd w jedną stronę zapłacicie ok. 65 PLN). Natomiast za 30 PLN dojedziecie autobusem do miejscowości Villarreal, gdzie swoją siedzibę ma klub piłkarski o tej samej nazwie.

walencja
Foto: agliardiPhotography / Shutterstock
Foto: Razvan Ionut Dragomirescu / Shutterstock
plaza w walencji
Foto: Tono Balaguer / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 9.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Majorka z wyżywieniem 🌊🏖️ Loty z Warszawy i 4 noce w hotelu przy plaży w Can Picafort za 1189 PLN 😍
Hiszpania z Warszawy 1189 PLN

Relaks na słonecznych Balearach z wyżywieniem

Costa Brava bez tłumów 🌊🏨✈️ 7 dni w 4* hotelu w Lloret de Mar za 2794 PLN
Hiszpania z Gdańska 2794 PLN

Costa Brava bez tłumów: 7 dni w 4* hotelu w Lloret de Mar

Majorka poza głównym sezonem 🌊☀️ 7 dni w hotelu w Can Picafort za 1859 PLN
Hiszpania z Warszawy 1859 PLN

Majorka poza głównym sezonem: 7 dni w hotelu w Can Picafort

Relaks na Kanarach 😎🏖️ Wypoczynek na Fuerteventurze za 1669 PLN
Wyspy Kanaryjskie z Krakowa 1669 PLN

Postaw na słońce tej jesieni – wybierz Fuerteventurę!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?