Fly4free.pl

Tygodniowa wycieczka do Nowego Jorku za 2519 PLN. Loty PLL LOT z Berlina i noclegi w wynajętym mieszkaniu

2519 PLN
Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mówi się, że w grupie raźniej. Na podstawie owego powiedzenia przygotowałem dla was i waszej rodziny lub paczki znajomych wycieczkę do miasta, które nigdy nie śpi. Oddajcie się wspólnej eksploracji Nowego Jorku, zobaczcie miejsca z listy „must see” oraz zajrzyjcie tam, gdzie będziecie mieli ochotę. Tygodniowy pobyt wraz z przelotami dostępny jest za nieco ponad 2500 PLN.

Na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych udacie się pod koniec listopada (20-27.11). Do Nowego Jorku podróżować będziecie tuż zza naszej zachodniej granicy z portu lotniczego Berlin Brandenburg. Do USA polecicie na pokładach samolotów linii PLL LOT, a międzykontynentalną podróż odbędziecie Boeingiem 787 Dreamliner. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Warszawie.

Ważne! Nie ma możliwości, rozpoczęcia podróży na lotnisku im. Chopina, ale nikt wam nie zabroni w drodze powrotnej zakończyć wycieczkę w stolicy Polski. Warunek? – do USA wybrać się będziecie musieli tylko z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym.

W Nowym Jorku zatrzymacie się w wynajętym mieszkaniu, które znajduje się w północnej części wyspy Manhattan. Z lotniska JFK w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 40 PLN.

Termin podróży: 20 – 27 (28) listopada
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: wynajęte mieszkanie

Za loty do Nowego Jorku oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2519 PLN za osobę, przy 4 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel3870 PLN/4 osoby/7 nocy

W Nowym Jorku rekomenduję wam zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu – Host My Stay. Znajduje się ono na Manhattanie, w sąsiedztwie parku Inwood Hill, pomiędzy stacjami metra Dyckman St oraz 215 Street Station. Na miejscu do dyspozycji będziecie mieli w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, miejsce do spania, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Przez cały pobyt zapewniony będziecie mieli także dostęp do sieci WiFi oraz darmowego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Nowego Jorku

Miasto, które nigdy nie śpi, zwiedzać możecie zgodnie z opisem wziętym prosto z przewodników, różnych blogów lub czerpiąc inspiracje z relacji z podróży oraz praktycznych porad i wskazówek, a tych na naszym forum znajdziecie wiele.

Interesują was mniej oczywiste atrakcje Nowego Jorku? Może w takim razie skusicie się na lot widokowy helikopterem? A co powiecie na sportową rozrywkę? W trakcie waszego pobytu w Nowym Jorku swoje mecze rozgrywać będzie drużyna ligi NHL – New York Islanders. Bilety na spotkania pomiędzy miejscowymi a Toronto Maple Leafs czy Pittsburgh Penguins kupicie na oficjalnej stronie klubu.

kobieta na Brooklyn Bridge
Foto: Alessandro Colle / Shutterstock
Foto: youkatan / Shuttertock
Nowy Jork
Foto: pisaphotography / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Może jeszcze zacznijcie wrzucać oferty dla 30-osobowych grup, bo tak taniej i będzie lepszy clickbait?
Mareckipl, 29 września 2021, 9:16 | odpowiedz
Znaczna większość naszych ofert jest oparta o cenę dla dwóch osób. Jednak często w podróż wybierają się także rodziny lub grupy przyjaciół. 
Mareckipl Może jeszcze zacznijcie wrzucać oferty dla 30-osobowych grup, bo tak taniej i będzie lepszy clickbait?
Kamil Walinowicz, 29 września 2021, 9:29 | odpowiedz
Avatar użytkownika
No to można było doliczyć kartę dużej rodziny, bo LOT honoruje...
Kamil Walinowicz Znaczna większość naszych ofert jest oparta o cenę dla dwóch osób. Jednak często w podróż wybierają się także rodziny lub grupy przyjaciół. 
Mareckipl Może jeszcze zacznijcie wrzucać oferty dla 30-osobowych grup, bo tak taniej i będzie lepszy clickbait?
paman, 30 września 2021, 15:54 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »