Fly4free.pl

5-dniowa wiosenna wycieczka do Moskwy za 969 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

969 PLN
Plac Czerwony
Foto: Reidl / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spacer po Placu Czerwonym wraz z podziwianiem soboru Wasyla Błogosławionego? Zakupy w „carskim” domu towarowym GUM? A może kolacja w najwyżej położonej restauracji w Europie? Niezależnie od tego jaki jest cel waszej podróży – wszystko, czego potrzebujecie, znajdziecie w Moskwie.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Wasza wycieczka odbędzie się w terminie 14 – 19 maja. W podróż do Rosji wybierzecie się ze stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Czekają was loty na pokładzie samolotów linii lotniczych Austrian Airlines z przesiadkami w Wiedniu. Dłuższą z nich (9:15h), w drodze do Moskwy możecie wykorzystać na szybką wizytę w austriackiej stolicy.

Na miejscu proponuję zatrzymać się w 4* hotelu Alfa. Jest on uważany za najlepszy tej klasy obiekt w Moskwie.

Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Wycieczka kosztować was będzie 969 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż1069 PLN/2 osoby

Warszawa – Moskwa – Warszawa >>

Loty do Moskwy

Hotel869 PLN/2 osoby

4* hotel Alfa oferuje nowocześnie urządzone, komfortowe pokoje wyposażone w duże łóżka. Tuż obok obiektu znajduje się stacja metra, dzięki czemu łatwo dostaniecie się w inne części Moskwy. W celu uzyskania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Trip.com

Hotel w Moskwie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Moskwie?

Jakie słowo najlepiej definiuje rosyjską stolicę? Ogromna! Od zajmowanej przez nią powierzchni (ponad 2500 km²), liczby mieszkańców (niemal 12 milionów ludzi żyjących w obrębie aglomeracji), po monumentalną architekturę. To żywe, nigdy niezasypiające miasto oferuje prawie niezliczoną ilość atrakcji.

W czasie swojej krótkiej wycieczki skupcie się na najbardziej charakterystycznych punktach metropolii: wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO Placu Czerwonym z soborem Wasyla Błogosławionego, Kremlu, Mauzoleum Lenina, domu towarowym GUM oraz charakterystycznych budynkach, potocznie nazywanych Siedmioma Siostrami (to właśnie one posłużyły za pierwowzór dla doskonale znanego wam Pałacu Kultury).

W Moskwie znajdziecie także najwyżej położoną w Europie restaurację. „Ruski”, bo o tym lokalu mowa, znajduje się na 85 piętrze drapacza chmur. Poza świetną kuchnią czekają tam na was niezapomniane widoki na panoramę Moskwy.

Sobór Wasyla Błogosławionego
Foto: andriano.cz / Shutterstock
Panorama miasta
Foto: Avigator Fortuner / Shutterstock
Ławki na ulicy
Foto: denira / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Moskwa to niestety nie Petersburg – podróżując tam, pamiętajcie o konieczności wykupienia wizy. Od stycznia 2021 będziecie mogli ubiegać się o e-wizę.

  • Chcecie szybko odwiedzić Wiedeń w czasie przesiadki? Do centrum najłatwiej przedostaniecie się autobusem – kursują one co pół godziny, a czas przejazdu to nieco ponad 20 minut.

  • Przed wyjazdem przeczytajcie relację z podróży naszego czytelnika.

  • Będąc na miejscu pamiętajcie, aby przestawić zegarki o dwie godziny do przodu.

  • W czasie wycieczki dokonujcie płatności wielowalutową kartą Revolut, by nie tracić na zbędnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »