Fly4free.pl

Wycieczka do Florencji za 966 PLN. Loty Lufthansą z Warszawy + 3* hotel w centrum

966 PLN
Panorama Florencji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko goszcząca na naszych łamach, wciąż niedostępna na pokładzie samolotów tanich linii, a być może najpiękniejsza w całych Włoszech – Florencja. Wybierzcie się na city break do miasta zakochanych i podziwiajcie wspaniałą perłę renesansu.

Wasza wycieczka rozpocznie się lotem ze stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina. W podróż do Włoch udacie się w terminie 5 – 10 marca na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa z przesiadkami w Monachium. Dłuższą z nich, w drodze powrotnej, możecie wykorzystać na szybkie odwiedziny w bawarskiej stolicy. W czasie lotów przewoźnik zapewni wam słony poczęstunek oraz darmowe napoje.

We Florencji polecam zatrzymać się w centrum miasta. W 3* hotelu Andrea czekają na was komfortowe, tradycyjnie zaaranżowane pokoje.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

5-dniowa wycieczka kosztować was będzie 966 PLN za osobę, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1080 PLN/2 osoby

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w położonym w centrum 3* hotelu Andrea. Znajduje się on na najwyższych piętrach XIX wiecznego budynku, skąd będziecie mogli obserwować wspaniałą panoramę miasta.

Hotel we Florencji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć we Florencji?

Spacerując ulicami Florencji można dojść do wniosku, że miasto to w zasadzie jedno wielkie muzeum – niemal na każdym kroku natkniecie się tam na piękne kamienice, nastrojowe place, zabytkowe rzeźby oraz wspaniałe zabytki. Ciężko będzie oderwać oczy!

Waszą podróż proponuję zacząć od monumentalnej katedry Duomo Santa Maria del Fiore. Następnie skierujcie swoje kroki w kierunku Pałacu Vecchio, gdzie będziecie mogli zobaczyć charakterystyczną fontannę Neptuna oraz w stronę charakterystycznego mostu Ponte Vecchio.

Florencja to także (a może przede wszystkim) wspaniałe muzea. Koniecznie wybierzcie się do Galerii Uffizi, gdzie będziecie mogli podziwiać dzieła Boticcellego, Giotta oraz Michała Anioła.

Podróż do Włoch to także rozkosz dla podniebienia. Polecam wizytę w jednej z tradycyjnych, rodzinnych restauracji: na przykład w Trattoria La Casalinga.

Katedra we Florencji
Foto: RossHelen / Shutterstock
Most we Florencji
Foto: Efired / Shutterstock
Pomnik we Florencji
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Chcecie wykorzystać przesiadkę w drodze powrotnej do zwiedzenia Monachium? Najszybciej dostaniecie się tam pociągiem, który z lotniska jedzie około 35 minut.

  • Przeczytajcie relację naszych czytelników z krótkiej podróży do Florencji.

  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 8 kg.

  • W podróż do Włoch zabierzecie ze sobą wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »