Wycieczka do Andaluzji za 580 PLN. Loty do Malagi z Warszawy i noclegi w hotelu przy plaży
Do Malagi podróżować będziesz z lotniska w Warszawie (Modlin) w terminie 16-19 grudnia (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu La Barracuda, który znajduje się tuż przy plaży w miejscowości Torremolinos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.
Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 580 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 528 PLN/2 osoby/3 noce
Na Costa del Sol proponuję zakwaterowanie w 3* hotelu La Barracuda, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.
Samochód 162 PLN/3 dni
Nawet na przedłużony weekend warto wypożyczyć samochód na południu Hiszpanii, który ułatwi zwiedzanie Andaluzji.
Monastir od 2106 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Sharm El Sheikh od 1863 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Kusadasi od 2360 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?