Bolonia, Florencja i Rzym z Katowic za 88 PLN (przeloty + autobus)

Ciekawa propozycja wycieczki do Włoch. Podczas podróży odwiedzimy Bolonię, Florencję oraz Rzym. Łącząc przeloty Wizzair oraz przejazdy autobusem za całą wycieczkę zapłacimy jedyne 88 PLN!

Naszą podróż zaczynamy 26 lutego wylotem z  Katowic do Bolonii, skąd następnego dnia udajemy się do Florencji. Stamtąd po dwóch dniach zwiedzania, kierujemy się do Rzymu gdzie mamy do dyspozycji aż trzy dni. Wieczornym autobusem wracamy do Bolonii spędzając w niej cały dzień skąd wracamy do kraju.

Przeloty zarezerwujemy na stronie przewoźnika WizzAir.com. Do zakupu najtańszych biletów wymagane jest członkostwo w Wizz Discount Club. Płacimy dowolną kartą płatniczą. W tytułowej cenie podróżujemy z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Noclegi znajdziemy korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub Booking.com.

Trasę Bolonia – Florencja – Rzym – Bolonia pokonujemy korzystając z usług MegaBus.com. Bilety na każdy przejazd kosztują od 1 euro (4 PLN) + 0,5 euro (2 PLN) opłaty za rezerwację. Przejazd na trasie z Rzymu do Bolonii jest darmowy. Kupimy je na stronie przewoźnika klikając tutaj >>

Przykładowa rezerwacja:

Wizzair | Katowice 16:55 – Bolonia 18:40 | 39 PLN (WDC) 26 lutego,
MegaBus | Bolonia 19:45 – Florencja 21:35 | 1 EUR = ok. 4 PLN 27 lutego,
MegaBus | Florencja 21:45 – Rzym 02:00 | 1 EUR + 0,5 EUR = ok. 6 PLN 29 lutego,
MegaBus | Rzym 21:30 – Bolonia 03:00 | 0 EUR = 0 PLN 3 marca,
Wizzair | Bolonia 19:10 – Katowice 20:45 | 39 PLN (WDC) 4 marca;

Przykładowa rezerwacja:

Sprawdź inne superokazje 🔥
Wczasy w słonecznej Kalabrii 🌊🍝 4* hotel nad samym morzem za 2479 PLN
Włochy z 4 miast 2479 PLN

Wczasy w słonecznej Kalabrii nad samym morzem

Wycieczka na Sardynię za 392 PLN 💚🤍❤️ Loty Ryanair i noclegi w Cagliari ☕🍕
Sardynia z Krakowa 392 PLN

Krótki wyjazd, niska cena - czego chcieć więcej?

TOP ❗ City break w Palermo za 341 PLN 💚🤍❤️ Loty i noclegi blisko centrum
Palermo z Warszawy 341 PLN

Okołoweekendowa wycieczka w znakomitej cenie

Jednodniówki w Hiszpanii, Szkocji i Włoszech od 167 PLN 😮✈️
Jednodniówki z Krakowa 167 PLN

Zobacz fascynujące miasta o bogatej przeszłości

Wiosenny city break w Kalabrii 🇮🇹 Loty i 4* hotel ze śniadaniami w sercu Tropei za 739 PLN 🔥
Włochy z Krakowa 739 PLN

Okołoweekendowa wycieczka na południe Włoch

Zimowa ucieczka na Sycylię 🍝 Loty i noclegi ze śniadaniami w Trapani za jedyne 479 PLN 🇮🇹
Włochy z Warszawy 479 PLN

Odkryj słoneczną Sycylię jeszcze w tym miesiącu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?