Fly4free.pl

Wizz Air uruchamia cztery kolejne trasy z Polski. Są prawdziwe hity!

wizz air ryanair
Foto: Fly4free.pl
Świetnie wieści płyną do nas od Wizz Aira. Węgierska linia właśnie ogłosiła kilka nowych kierunków z Polski. W rozkładach pojawiły się już trasy z Lotniska Chopina do Bilbao, Wenecji, Walencji i Akaby. A niewykluczone, że to nie koniec nowości!

[Artykuł jest na bieżąco aktualizowany]

Jeśli chodzi o otwieranie nowych tras Wizz Air ostatnio ma naprawdę dobry czas. Po wtopie z odwołaniem połączenia do Sri Lanki, w jej miejsce szybko w siatce przewoźnika pojawiły się loty na Malediwy i do Kuwejtu. Zaledwie kilka dni temu okazało się także, że już za kilka tygodni pasażerowie z Polski będą mogli korzystać z kolejnego bezpośrednio połączenia na Maderę. Po sukcesie trasy z Katowic, w rozkładzie pojawiło się także połączenie z Lotniska Chopina. Teraz Wizz Air podzielił się kolejnymi nowymi trasami.

Na ten moment wiemy o czterech nowych trasach Wizz Aira i nie brakuje wśród nich naprawdę fajnych propozycji. Wszystkie nowości wystartują z Lotniska Chopina. Będą to loty do Bilbao i Walencji w Hiszpanii, na lotnisko Marco Polo w Wenecji, a także do Akaby w Jordanii. Szczególnie ta ostatnia trasa jest ciekawa, bowiem będzie to niezła alternatywa dla lotów do Ammanu dostępnych w siatce połączeń Ryanaira. Ale i Bilbao miło zobaczyć w siatce połączeń!

Loty do Jordanii wystartują w grudniu. Inauguracyjne połączenie zaplanowano na 13 grudnia. Docelowo Wizz Air będzie kursował do Akaby dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Jeśli chodzi o Walencję, to loty wystartują dzień wcześniej – 12 grudnia. I podobnie jak do Akaby, Wizz Air będzie tu latał dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

14 grudnia zainaugurowane zostanie połączenie do Wenecji. Loty zaplanowano dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele. Według rozkładu najpóźniej uruchomiona zostanie trasa do Bilbao. „Landrynka” zacznie latać tam dopiero 28 marca. Połączenia będą się odbywać dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty.

Bilety są już dostępne w systemie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »