Wiosna: 7-dniowy pobyt na Krecie z Krakowa za 651 PLN (loty Ryanair + noclegi ze śniadaniem)
Kreta jest największą grecką wyspą. Różnorodna, znajdziecie na niej zarówno idylliczne zatoczki jak i długie, szerokie i piaszczyste plaże. Koniecznie wypożyczcie samochód i zwiedźcie ją całą. Laguna Balos i wąwóz Samaria to obowiązkowe punkty programowe wycieczki.
Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.
Podsumowanie kosztów wycieczki:
- Bezpośrednie loty na Kretę (1 – 8 kwietnia) za 356 PLN/2 osoby (178 PLN/osoba)
- Noclegi z codziennymi śniadaniami w Hotel Irene Chania za 945 PLN/2 osoby (427.5 PLN/osoba)
SUMA: 1301 PLN/2 osoby (650.5 PLN/osoba)

Kliknij i zarezerwuj loty z Krakowa do Chanii i z powrotem:


Przeloty na Kretę dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Do Chanii podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.
Na Krecie proponuję Wam zatrzymać się w miejscowości Chania. Za pobyt z codziennymi śniadaniami w Hotel Irene Chania zapłacicie 945 PLN. Aby uzyskać taką cenę należy wybrać pośrednika budgetplaces.com. Z opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości zapoznacie się klikając tutaj.


Kreta oferuje zwiedzającym ogromną różnorodność krajobrazów, śródziemnomorski klimat, szerokie plaże oraz zabytki z różnych epok. Sprawdźcie, których miejsc nie można pominąć będąc na wyspie.
Nietypowa plaża, bo z charakterystycznym różowym piaskiem, połączona laguną o krystalicznie czystej, mieniącej się różnymi odcieniami błękitu wodą, z niewielką wysepką o tej samej nazwie to kolejne z miejsc, którego nie można pominąć na Krecie. Położona przy południowo-zachodnim brzegu wyspy, Elafonisi uważana jest nie tylko za jedną z najpiękniejszych plaż Grecji, ale całej Europy. Ponadto wyspa Elafonisi została uznana za jedno z najcenniejszych przyrodniczo miejsc Europy i wpisana na listę Natura 2000.
fot. Tupungato / Shutterstock.com
