Palermo

Wiosenny tydzień na Sycylii za 797 PLN. Loty z Krakowa i 3* hotel ze śniadaniami w Palermo

797 PLN Sycylia z Krakowa
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Wybierzcie się na wypoczynek na południe Europy i oddajcie się eksploracji Palermo i okolic. Poczujcie klimat miasta, przechadzając się po via Roma i Corso Vittorio Emanuele, zrelaksujcie się na plaży Mondello oraz zaszalejcie na imprezie w dzielnicy Kalsa. Zapowiada się udany tydzień we Włoszech.

Na śródziemnomorską wyspę udacie się na przełomie maja i czerwca z krakowskiego lotniska w Balicach. Na Sycylię podróżować będziecie na pokładzie samolotów irlandzkiej linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Palermo zakwaterowani będziecie w dobrym 3* hotelu Villa d’Amato, który znajduje się w spokojnej okolicy miasta, w sąsiedztwie plaży Spiaggia di Romagnolo. Z lotniska do proponowanego przeze mnie hotelu dojedziecie komunikacją miejską za ok. 30 PLN.

Termin podróży: 25 maja – 1 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 797 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż522 PLN/2 osoby

Kraków – Palermo – Kraków »

Hotel1071 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Sycylii rekomenduję wam noclegi ze śniadaniami w dobrym 3* hotelu Villa d’Amato, który znajduje się w spokojnej okolicy Palermo. W każdym dwuosobowym pokoju na wyposażeniu znajduje telewizor LCD i łazienka z prysznicem, a gościom zapewniony darmowy dostęp do sieci WiFi. Z wielu pokoi roztacza się widok na Morze Śródziemne.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wizyta na Sycylii

Na największą wyspę Morza Śródziemnego udacie się późną wiosną, wtedy to na północy Sycylii możecie liczyć na prawie 9 godzin słoneczny oraz ponad 20 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Pierwsze dni w Palermo miną wam błyskawicznie, a wszystko przez zwiedzanie miasta.

Obowiązkowym punktem waszej wycieczki powinny być odwiedziny katedry (Cattedrale di Palermo), która powstała z połączenia kilku kultur i stylów architektonicznych. Zatrzymajcie się na chwilę przy słynnej fontannie Pretoria, która nazywana jest także fontanną Wstydu. Zajrzyjcie na jeden z kilku targów miejskich – Ballaro, Vuucciria lub Capo, gdzie nie dość, że zrobicie zakupy, to będziecie mieli okazję skosztować lokalnej kuchni (arancini, panelle czy pane con la milza). Nie zapomnijcie również zawitać w okolice słynnego skrzyżowania Quattro Canti.

Gdy najdzie was ochota na relaks, to najbliższą plażę Spiaggia di Romagnolo znajdziecie tuż nieopodal waszego miejsca zakwaterowania. Ta najpopularniejsza na północnym wybrzeżu Sycylii (Spiaggia di Mondello) znajduje się w odległości 10 km na północ od centrum Palermo. Łatwo i szybko dojedziecie tam autobusem miejskim za ok. 7 PLN.

Palermo widok placu
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Palermo
Foto: Roberto La Rosa / Shutterstock
Palermo
Foto: Lucky Team Studio / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wycieczka na koniec Italii 🇮🇹🍋 Kalabria za 929 PLN (loty + ⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) ☕🍕
Włochy z Katowic 929 PLN

Wycieczka na koniec Włoch: city break w Kalabrii

Rzym na przedłużony weekend za 709 PLN 🏛️🇮🇹 Okołoweekendowe loty + ⭐⭐⭐ hotel 🛵🍝
Włochy z Krakowa 709 PLN

City break w Wiecznym Mieście: loty do Rzymu i 3 noclegi

Wakacje na Sycylii z all inclusive 🌊☀️ 4* Hotel Hopps w Mazara del Vallo za 2299 PLN
Włochy z Katowic 2299 PLN

Wakacje na Sycylii z all inclusive: 4* hotel Hopps w Mazara del Vallo

Sardynia na przedłużony weekend za 869 PLN 🌞🌊 Loty do Cagliari + 4* hotel w centrum 💚🤍❤️
Włochy z Krakowa 869 PLN

Turkusowe zatoki, pastelowe kolory: Sardynia na przedłużony weekend

Sycylia (7 dni) w Delle Palme z Katowic (BB)
OD 2401 PLN

Sycylia (7 dni) w Delle Palme z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sycylia (7 dni) w Villaggio Alkantara z Katowic (BB)
OD 2399 PLN

Sycylia (7 dni) w Villaggio Alkantara z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sycylia (7 dni) w Villa d'Amato z Krakowa (BB)
OD 2365 PLN

Sycylia (7 dni) w Villa d'Amato z Krakowa (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sycylia (7 dni) w Delle Palme z Katowic (BB)
OD 2194 PLN

Sycylia (7 dni) w Delle Palme z Katowic (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?