sardynia plaza

Wielkanoc na Sardynii za 1335 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w fantastycznym apartamencie

1335 PLN Sardynia z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Skorzystajcie z okazji i spędźcie święta wielkanocne na południu Europy. Odpocznijcie w promieniach słonecznych na plaży Poetto, przespacerujcie się uliczkami Centro Storico, zajrzyjcie rzymskiego amfiteatru oraz zróbcie zakupy na targowisku San Benedetto. To będzie udany urlop.

Na śródziemnomorską wyspę udacie się w terminie obejmującym święta wielkanocne z podwarszawskiego lotniska w Modlinie. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Cagliari zatrzymacie się w fantastycznym apartamencie, który położony jest w sąsiedztwie parku przyrody Molentargius-Salineod. Z lotniska do kompleksu dojedziecie komunikacją miejską za ok. 15 PLN lub taksówką od 65 PLN.

Termin podróży: 31 marca – 7 kwietnia 2021 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty oraz noclegi zapłacicie 1335 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel2044 PLN/2 osoby/7 nocy

W Cagliari rekomenduję wam noclegi w fantastycznym kompleksie apartamentów Birkin Apartments, który znajduje się na terenie parku przyrody Molentargius-Salineod, a od plaży Poetto oddalony jest o 20 minut spacerem. Do waszej dyspozycji będzie w pełni wyposażony aneks kuchenny, sypialnia oraz łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na Sardynii?

W Cagliari polecam wspiąć się na górującą nad miastem fortecę, z której rozpościera się niesamowita panorama na całe miasto. Miłośnicy zabytków i architektury powinni odwiedzić gmach Uniwersytetu, rzymski amfiteatr oraz liczne budynki sakralne. Wieczór proponuję przeznaczyć na poznawanie lokalnej kuchni, na Via Sardegna znajdziecie wiele tradycyjnych trattorii. Szczególnie wartą uwagi jest Trattoria Lillicu.

Sardynia to także pyszne słodkości! Musicie spróbować pardulas, czyli szafranowych babeczek nadziewanych ricottą (glutenfull). Przysmak ten jest wytwarzany przez małą firmę, która od kilkudziesięciu lat zarządzana jest przez tę samą rodzinę.

Aby poznać wszystkie uroki tej drugiej co do wielkości wyspy na Morzu Śródziemnym, najlepiej wypożyczyć samochód. Jego koszt to jedynie 32 PLN/doba! Pozwoli wam on dojechać do najważniejszych atrakcji na Sardynii, czyli słynnych plaż Piccolo Pevero, La Celvia, La Cinta oraz Spiaggia del Principe – pogoda nie będzie sprzyjała morskim kąpielom, ale warto pospacerować brzegiem. Lubicie trekking? Wybierzcie się na najwyższy szczyt na wyspie – Punta La Marmora.

ulice cagliari
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Sardynia
Foto: Babakin / Shutterstock
plaza na sardynii
Foto: Stefano Garau / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.07.2026 przez Wakacje.pl
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Co za cena ❗️🔥 Tania wycieczka do włoskiej Apulii za 495 PLN ✈️ Loty z Warszawy i 3 noclegi w Polignano a Mare 🇮🇹
Włochy z Warszawy 495 PLN

Apulia w świetnej cenie! Loty i noclegi w cenie

Rimini bez tłumów we wrześniu 🌊🇮🇹 Wczasy w 4* hotelu przy plaży za 2899 PLN
Włochy z Krakowa 2929 PLN

Rimini bez tłumów we wrześniu: wczasy w 4* hotelu przy plaży

City break na Sycylii z widokiem na morze 🌊✈️ 3 dni w San Vito lo Capo ze śniadaniami za 609 PLN
Włochy z Wrocławia 609 PLN

Wycieczka na słoneczną Sycylię

Tylko na weekend 🔥 Hiszpania, Włochy, Malta, Cypr: loty od 317 PLN 🌤️😍
Weekendowe loty z Polski 317 PLN

Znakomite kierunki na podróże (sobota-niedziela). Sprawdź to!

Santa Margherita di Pula (5 dni) w Hotel Costa Dei Fiori z Krakowa
OD 3329 PLN

Santa Margherita di Pula (5 dni) w Hotel Costa Dei Fiori z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Sardynia (7 dni) w La Baia (Castelsardo) z Krakowa
OD 1824 PLN

Sardynia (7 dni) w La Baia (Castelsardo) z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Cagliari (5 dni) w Hotel Nautilus z Krakowa
OD 1749 PLN

Cagliari (5 dni) w Hotel Nautilus z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Quartu Sant'Elena (5 dni) w Phi Hotel Sighientu z Krakowa
OD 1579 PLN

Quartu Sant'Elena (5 dni) w Phi Hotel Sighientu z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?