Fly4free.pl

Wakacje/lato: weekendowe noclegi w 3* hotelu Mercure Opole za 135 PLN/pokój (lipiec-wrzesień)

Foto: Stepniak / Shutterstock.com
od
135 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Wybierz daty:
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na wakacyjny lub letni weekend do stolicy polskiej piosenki. Opolska starówka, jezioro Turawskie, zamek w Mosznej – to tylko część z atrakcji jakie czekają na was na Opolszczyźnie.

Do Opola wybrać się będziecie mogli pomiędzy lipcem a wrześniem w terminie obejmującym weekend (piątek-niedziela). 3* hotel Mercure Opole jest bardzo dobrze oceniany przez podróżnych. Dotychczasowi goście wystawili mu ponad 2800 ocen, które składają się na łączną sumę 8,4/10. Jedną z wielu pozytywnych recenzji znajdziecie poniżej:

Dobre położenie, miła atmosfera, duże pokoje oraz akceptowalna cena sprawiają, że pobyt w hotelu Mercure należy do przyjemności. Hotel niczego nie udaje, dużo oferuje – czuliśmy się tam jak w domu – pisze pan Tomasz.

Hotel135 PLN/2 osoby/noc

Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie pobyt w 3* hotelu Mercure Opole.

opole noclegi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Opole i okolice - co warto zobaczyć?

Wizyta w Opolu nie może odbyć się bez zwiedzania Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatru. Co jeszcze? Przede wszystkim Stare Miasto, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice. Wybierzcie się także na Wyspę Pasiekę, a następnie wejdźcie na Wieżę Piastowską – z góry będziecie mieli dobry widok na panoramę miasta.

Odwiedzając Muzeum Wsi Opolskiej dowiecie się, jak dawniej wyglądało mieszkanie na wsi. Na terenie muzeum znajduje się nieco ponad 40 drewnianych budynków, w tym młyn, kuźnia oraz kościół. Niektóre z nich otwarte są dla zwiedzających, także będziecie mieli okazję zobaczyć je od wewnątrz.

Po relaks i odprężenie wybierzcie się nad jezioro Turawskie, które od Opola oddalone jest o około 20 km. Natomiast ok. 35 km na południe od centrum miasta znajduje się tutejsza „wisienka na torcie” – Zamek Moszna, który jest jednym z najbardziej znanych obiektów zabytkowych na ziemi opolskiej oraz zajmuje drugą pozycję na liście TOP 10 – Najpiękniejsze Polskie zamki. Trudno rozpisywać się nad tym miejscem, musicie po prostu je zobaczyć!

Foto: Vitalijus Satilovskis / Shutterstock.com
Foto: Lukasz Stefanski / Shutterstock.com
Foto: ornavi / Shuttertock
Przydatne informacje
  • Co warto zobaczyć w Opolszczyźnie? Oto 10 najlepszych atrakcji.

  • Śniadanie jest dodatkowo płatne i kosztuje 35 PLN/osoba.

  • Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi.

  • Doba hotelowa trwa od godziny 14 do 12.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »