Fly4free.pl

Weekend w Lublinie: noclegi ze śniadaniami w 4* IBB Grand Hotel Lublinianka za 180 PLN/pokój

IBB Grand Hotel Lublinianka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
180 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.03.2021 - 21.03.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pożegnajcie zimę i przywitajcie wiosnę w sercu Lubelszczyzny. Stare miasto w Lublinie jest jednym z najpiękniejszych w Polsce, a spacerowanie po klimatycznych uliczkach i zajadanie się cebularzem będzie samą przyjemnością. Dodajmy do tego bardzo dobry i luksusowy hotel, a otrzymamy przepis na idealny city break.

W Lublinie zatrzymajcie się w świetnym 4* IBB Grand Hotel Lublinianka, który położony jest w samym sercu miasta, zaledwie 500 metrów od rynku. Każdy pokój został wyposażony w minibar oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do waszej dyspozycji będzie również sauna i łaźnia turecka.

Obiekt może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami (4/5) wystawionymi przez dotychczasowych podróżnych oraz wyróżnieniem Travellers’ Choice 2020 od TripAdvisor!

„Jeden z niewielu hoteli, w którym czujemy się naprawdę gośćmi. Lokalizacja jest fantastyczna. W pokojach ekskluzywne, eleganckie meble i wyposażenie. Czysta śnieżnobiała pościel i ręczniki, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i przewodowy internet wraz z przyzwoitą ceną czynią z tego hotelu bardzo dobrą ofertę na rynku.” – rekomenduje czytelnik portalu TripAdvisor.

Hotel180 PLN/noc

Zarezerwujcie pobyt w 4* IBB Grand Hotel Lublinianka za 180 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w lublinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
IBB Grand Hotel Lublinianka
Foto: booking.com
IBB Grand Hotel Lublinianka
Foto: booking.com
IBB Grand Hotel Lublinianka
Foto: booking.com

Co zobaczyć w Lublinie?

Zwiedzanie miasta proponuję zacząć od Zamku Lubelskiego. Znajdziecie w nim m.in. Kaplicę Trójcy Świętej z unikalnymi freskami fundacji króla Władysława Jagiełły, wieżę z XIII wieku (to najstarsza budowla miasta, z tarasem widokowym na szczycie – polecam!) oraz Muzeum Narodowe z bogatymi zbiorami, m.in. malarstwa i archeologii.

Nie możecie pominąć także Lubelskiej Trasy Podziemnej, która przebiega przez trzy kondygnacje staromiejskich piwnic, na głębokości 9-12 m. Ich historia sięga początku XVI w., gdy Lublin był ważnym centrum handlu, w którym odbywały się znane w całej Europie jarmarki.

Cebularz dla mieszkańców Lublina jest tak ważny, jak oscypek dla górali. To pszenny placek z cebulowym farszem, wywodzący się z kuchni żydowskiej. Poza degustacją warto odwiedzić także Regionalne Muzeum Cebularza, gdzie będziecie mogli zgłębić tajniki jego produkcji.

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji Lublina.

  • Zobaczcie najlepsze restauracje w mieście.

  • Parking publiczny jest dostępny przy sąsiednich ulicach w cenie 25 PLN za dzień.

  • Zwierzęta w hotelu są akceptowane.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »