Fly4free.pl

Na weekend do Londynu za 334 PLN. Loty z Gdańska + noclegi w 4* hotelu

334 PLN
Most w Londynie
Foto: r.classen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Weekendowy termin wycieczki, dogodne godziny lotów oraz niska cena. Jeszcze nie jesteście przekonani? Londyn to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się miast na świecie, gdzie nie sposób się nudzić.

W podróż do Londynu wybierzecie się w okołoweekendowym terminie 13 – 15 marca (piątek – niedziela). Korzystając z dobrych godzin lotów (lądowanie rano, powrót wieczorem) będziecie mogli maksymalnie wykorzystać czas na miejscu.

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu w Croydon. Będzie to dobra baza wypadowa: łatwo dostaniecie się tam z lotniska w Luton, również podróż do centrum Londynu nie będzie problemem.

Termin podróży: 13 – 15 marca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za 2-dniową wycieczkę zapłacicie 334 PLN/osoba, przy dwóch podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż156 PLN/2 osoby

Gdańsk – Londyn – Gdańsk >>

Loty do Londynu

Hotel512 PLN/2 osoby

Zatrzymajcie się w 4* Jurys Inn London Croydon. Obiekt cieszy się 1. miejscem w kategorii 4* hoteli w okolicy.

Hotel w Londynie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Londynie?

Londyn to jedno z największych miast na świecie, które oferuje niemal niezliczone atrakcje. Jako miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć wybrałbym: Big Bena, London Eye, Pałac Westminsterski, czy Hyde Park. Na miejscu znajdziecie również wspaniałe muzea i galerie: The National Gallery, The Tate Modern, British Museum, Victoria & Albert Museum, czy Science Museum.

Jeżeli jednak chcielibyście podejść do swojej wycieczki mniej szablonowo, polecam odwiedzić również okoliczne atrakcje. Korzystając z usług przewoźnika Megabus już za 5 GBP możecie dostać się do Oksfordu – klimatycznego miasteczka będącego siedzibą najstarszego anglojęzycznego uniwersytetu na świecie.

Londyn słynie również z bogatego życia nocnego oraz typowych, angielskich pubów. Wizyta w mieście nie może zakończyć się bez spróbowania słynnego fish&chips – na przykład w Fishers Restaurant & Takeaway.

Autobus w Londynie
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek / Shutterstock
Foto: sematadesign / Shutterstock
Budka telefoniczna
Foto: ZGPhotography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum najtaniej dostaniecie się z easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2 GBP

  • W Londynie znajdziecie mnóstwo darmowych atrakcji. Tutaj podpowiadamy nasze propozycje.

  • Wielu uważa, że to właśnie w angielskiej stolicy znajdziecie najlepsze puby. Nasi forumowicze podpowiadają, gdzie ich zdaniem warto wybrać się na piwo.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut, by przy dokonywaniu płatności w funtach brytyjskich nie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »