Fly4free.pl

Weekend w Norwegii (Alesund) za 397 PLN (loty z Gdańska, noclegi oraz auto)

Alesund panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Tkachenko Photo, Shutterstock
Przygotowałem dla Was propozycję weekendowej wycieczki do Norwegii. Za loty z Gdańska do Alesund, 2 noclegi i wypożyczenie samochodu zapłacicie 397 PLN.

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Podczas pobytu wypożyczcie samochód i udajcie się do oddalonej o około 59 km miejscowości Åndalsnes, w celu podziwiania panoramy z punktu widokowego Rampestreken. Warto!

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1588 PLN/4 osoby (397 PLN/osoba)

LOTY

 

zarezerwuj lot do alesund

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.

NOCLEGI

W Norwegii proponuję Wam zakwaterowanie w apartamencie dla 4 osób. Za cały pobyt w obiekcie zapłacicie 898 PLN.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie obiektu w Alesund >>

AUTO

Na lotnisku wypożyczcie samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania oraz zwiedzicie najpiękniejsze atrakcje w regionie.

zarezerwuj auto w alesund

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
na załączonym zdjęciu Droga Atlantycka, to raczej atrakcja dla wybierających się do Molde, z Alesund ok.140 km co w sezonie zimowym nie jest małą odległością. Alesund to piękne portowe miasto z bardzo interesującą secesyjną architekturą, ale zamieszczanie zdjęcia drogi atlantyckiej jak zachęty do odwiedzenia Alesund trochę nie na miejscu.
Bogdan B., 25 stycznia 2018, 13:24 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »