Weekend na Malcie za 539 PLN 🏝️🌞 Loty z Warszawy (sobota-niedziela) + 4* hotel 😎
Malta to świetne miejsce na krótką przerwę od zimowej aury 🏝️☀️ Poczuj cieplejszy klimat, odkryj urokliwe zatoczki i średniowieczną architekturę 🏰🌊 Weekendowy wypad z Warszawy pozwoli złapać oddech i naładować baterie słoneczną energią 🔋✈️
Do Luqi polecisz z Warszawy (Modlin) w styczniu. W obie strony podróżować będziesz liniami Wizz Air i Ryanair z bagażem podręcznym.
Na miejscu zatrzymasz się w 4* Royale Sainte Helene Boutique Hotel. Obiekt jest rewelacyjnie oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu znajduje się centrum fitness i restauracja.
📅 Termin podróży: 10-11 stycznia
✈️ Wylot z: Warszawy (Modlin)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: we własnym zakresie
🙋♂️ Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 539 PLN
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Kemer od 1519 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 2324 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 2090 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?