Grecka wyspa Tasos first minute za 2620 PLN ☀️💙 Tydzień w hotelu z wyżywieniem 🌿 🍴
Na grecką wyspę Thassos polecisz z Katowic, lub Wrocławia na przełomie maja i czerwca. Czeka cię lot Buzz do Kawali, następnie transfer autokarem i promem do miejsca docelowego.
Na miejscu czeka na ciebie całkowicie odnowiony, kameralny Sunray – 3* hotel położony tuż przy plaży w Limenarii. Obiekt wyróżnia się własną tawerną przy plaży serwującą pyszne lokalne potrawy i owoce morza. Goście chwalą doskonałą lokalizację, smaczne jedzenie oraz przyjazną obsługę. Z basenu i tarasu roztacza się piękny widok na morze.
W cenie wyjazdu otrzymujesz przeloty, transfery lotniskowe, noclegi, śniadania i obiadokolacje, opiekę rezydenta oraz podstawowe ubezpieczenie. Śniadania serwowane są w formie bufetu, a kolacje jako dania à la carte. W okolicy znajdują się aż trzy piaszczyste plaże: Limenaria (przy hotelu), Tripiti i Metalia.
📅 Termin podróży: 25 maja – 1 czerwca
✈️ Wylot z: Katowic lub Wrocławia
🌞 Biuro podróży: Grecos
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
🏖️ Odległość od plaży: przy plaży
🙋♂️ Liczba osób: 2
Marsa Alam od 2249 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Berlin)
Marsa Alam od 2765 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Marsa Alam od 2446 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?