Widok gościńca

Wakacyjne noclegi w eleganckim gościńcu pod Białymstokiem za 162 PLN/pokój (z darmową anulacją)

162 PLN Gościniec Folwark Nadawki w Białymstoku

Planujecie choć część tegorocznych wakacji spędzić w Polsce? Polecam skierować się na Podlasie, gdzie czeka na was elegancki gościniec pod Białymstokiem – dzięki temu będziecie mogli połączyć wypoczynek w ciszy i na łonie zielonej przyrody z atrakcjami pobliskiego miasta.

Gościniec Folwark Nadawki to kameralny, elegancki obiekt, który doskonale nadaje się na wypoczynek z dala od zgiełku. Czekają tam na was nowocześnie urządzone pokoje, zielony ogród, sauna, tradycyjna bania, mini zoo, oczko wodne oraz kolekcja rzeźb o tematyce ludowej.

Uwielbiam to miejsce. Cisza, spokój, jedzenie w Karczmie przepyszne!

– napisał Adam, który miał okazję zatrzymać się w obiekcie.

Hotel162 PLN/pokój

W Gościńcu Folwark Nadawki czekają na was pokoje z widokiem na ogród, wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz klimatyzację.

Rezerwacja noclegów

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Wnętrze gościńca
Foto: booking.com
Wnętrze sauny
Foto: booking.com
Widok pokoju
Foto: booking.com

Głównym atutem Gościńca Folwark Nadawki jest jego położenie – w spokojnej, zielonej okolicy na obrzeżach Puszczy Knyszyńskiej, w sąsiedztwie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej oraz Muzeum Dziejów Ziemi (z Jurajskim Parkiem Dinozaurów). Będzie to doskonałe miejsce zarówno na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji, jak i na niespieszny relaks za miastem.

W czasie wycieczki polecam choć na kilka godzin odwiedzić również pobliski Białystok. W czasie spacerów po mieście zobaczcie koniecznie Rynek Kościuszki, Pałac Branickich, Bazylikę Archikatedralną oraz jedną z zabytkowych cerkwi.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 9.01.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Egipt all inclusive w 5* hotelu z aquaparkiem 🏝️ 🌊 💦 Tydzień za 2349 PLN
Egipt z Berlina 2349 PLN

Egipt all inclusive z aquaparkiem

🚨 HIT 🚨 Maroko, Kanary i Hiszpania w jednej podróży za 320 PLN 😍☀️
Maroko, Kanary i Hiszpania z Wrocławia 320 PLN

Świetne kierunki i jeszcze lepsza cena

All inclusive na egzotycznej wyspie Sal 🌴☀️ 4* hotel przy plaży za 3999 PLN 🏄‍♂️🌊
Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy 3999 PLN

All inclusive bezpośrednio przy piaszczystej plaży

🌴 All inclusive w Tunezji 😎 Tydzień w 4* hotelu z aquaparkiem za 1502 PLN
Tunezja z 2 miast 1502 PLN

All inclusive w Tunezji z aquaparkiem

City break w słonecznym Alicante ☀️🏖️ Loty i hotel w centrum miasta za 869 PLN 😎
Hiszpania z Gdańska 869 PLN

Odwiedź jedno z najpopularniejszych miejsc na Costa Blanca

All inclusive na Cyprze 🏝️🍹 Majowy wypoczynek w Protaras za 2684 PLN
Cypr z Warszawy 2684 PLN

All inclusive na Cyprze

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?