Fly4free.pl

Wakacyjny tydzień w Kraju Kwitnącej Wiśni za 2534 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w hotelu Best Western

2534 PLN
Zamek Himeji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Thanaprus.N / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zorganizujcie sobie urlop w jednym z najciekawszych i najbardziej popularnych regionów Japonii. Majestatyczny zamek Himeji, dawna stolica kraju ze słynną dzielnicą gejsz – Gion, spacer pośród danieli w Narze oraz słynąca z wykwintnych restauracji Osaka, to tylko mały wycinek tego, co oferuje region Kansai.

Do Japonii udacie się na początku wakacji, w terminie (28 czerwca – 7 lipca). Podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina samolotami m.in. KLM i/lub Air France, z kilkugodzinnymi przesiadkami w Paryżu/Amsterdamie. Bez dodatkowych kosztów będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę), o łącznej wadze do 12 kg.

W Osace zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Fino Osaka Shinsaibashiu, należącym do znanej na całym świecie sieci Best Western. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od stacji metra.

Termin podróży: wakacje 2021 r.
Linia lotnicza: KLM, Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty do Japonii oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 2534 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż2051 PLN / osoba

Warszawa – Osaka – Warszawa »

rezerwacja lotów

Hotel966 PLN/2 osoby/7 nocy

W Osace proponuję wam noclegi w 3* hotelu Best Western Fino Osaka Shinsaibashi, który znajduje się w sąsiedztwie dzielnicy amerykańskiej i w odległości 15 minut spaceru od słynnej dzielnicy Dotonbori oraz stacji Namba. Aby uzyskać najlepszą cenę wybierzcie pośrednika BestWestern.com

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dlaczego Osaka i region Kansai?

Po pierwsze Osaka – miasto, które łączy tradycję z hipernowoczesnością. Symbolem oraz główną atrakcją jest zamek, który pojawia się na wielu fotografiach oraz pocztówkach. Kolejnym miejscem, które należy zobaczyć, jest dzielnica Namba – zacznijcie jej eksplorację od parku, znajdującego się na dachu galerii handlowej. W dzielnicach Dōtonbori oraz Shinsekai będziecie mieli okazję zakosztować lokalnych przysmaków, takich jak takoyaki, okonomiyaki, kushikatsu czy teppanyaki.

Po drugie – Kioto. Odwiedźcie świątynie, z których najsłynniejszą jest Golden Pavilion, ale zajrzyjcie również do Kiyomizu-dera, Higashiyama Jisho-ji czy Tō-ji. Co jeszcze warto zobaczyć? Las bambusowy, dzielnicę gejsz – Gion oraz Fushimi Inari-Taisha. To świątynia z 711 roku, która znajduje się na górze, a prowadzi do niej „las” tradycyjnych bram tori.

Po trzecie – Nara oraz Uji. Nara była pierwszą stolicą Japonii, więc na zabytki natkniecie się co chwilę. Z tych najsłynniejszych wymienić można: Kōfuku-ji, Hōryū-ji, Yakushi-ji Temple czy Tōshōdai-ji. Jednak główny powód odwiedzin turystów to wolno biegające daniele, które tylko czekają na okazję darmowego jedzenia – uważajcie na plecaki i kieszenie 😉 Ciekawostką związaną z Uji jest to, że wizerunek znajdującej się tutaj świątynia Byōdō-in zdobi jedną ze stron monety 10-jenowej. Drugą ciekawostką jest to, że bliźniacza świątynia znajduje się na Hawajach, na wyspie Oahu.

Po czwarte – Hiroszima. O tym mieście słyszał zapewne każdy i warto je zobaczyć. Kopuła Bomby Atomowej – to jedna z pozostałości, przypominająca o tym, co się tutaj wydarzyło. Udajcie się także pod tutejszy zamek oraz do Hiroshima Peace Memorial Museum. W okolicy miasta znajduje się miejsce, które kojarzyć możecie z folderów reklamowych o Japonii – ogromna brama torii znajdująca się „na morzu”! Znajduje się ona przy wyspie Miyajima. W jaki sposób „zaliczyć” oba miejsca w jeden dzień dowiecie się, odwiedzając ten wątek.

Po piąte Himeji, czyli miasto, którego główną atrakcją jest wysoki na prawie 32 metry Zamek Białej Czapli, widać go już z poziomu stacji kolejowej. Zamek w Himeji został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz posiada status Skarbu Narodowego Japonii.

Osaka zamek
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Japonia Kyoto Fushimi Inari
Foto: Sean-Pavone / Shutterstock
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Japan-guide.com – to prawdziwa skarbnica wiedzy o Japonii i jej atrakcjach.

  • Sporo przydatnych informacji znajdziecie w relacjach z podróż. Te z Japonii znajdziecie tutaj.

  • Ciekawostek szukajcie też na forum.

  • System japońskich kolei jest jednym z najlepiej zorganizowanych na świecie. Na stronie hyperdia.com znajdziecie rozkłady jazdy pociągów oraz zaplanujecie podróż po kraju.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »