więcej okazji z Fly4free.pl

Wakacje w Turcji: tygodniowe ultra all inclusive w 5* hotelu od 2812 PLN (wyloty z 6 miast)

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hakan-Tanak / Shutterstock
od
2812 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.06.2024 - 04.07.2024
Skorzystaj z oferty biura podróży Coral Travel i zaplanuj beztroski relaks w komfortowych warunkach nad Morzem Egejskim. Tym razem odpoczniesz w 5* hotelu z all inclusive.

Wypoczynek w Turcji odbędzie się w terminie 27 czerwca – 4 lipca. Do Bodrum polecisz PLL LOT z jednego z 3 miast w Polsce, z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Nad Morzem Egejskim spędzisz tydzień w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu City Point & Spa. Na terenie obiektu skorzystasz z basenu zewnętrznego, tarasu słonecznego, barów i restauracji. W sąsiedztwie znajduje się prywatna plaża.

Termin podróży: czerwiec-lipiec
Wylot z: Gdańska, Wrocławia i Katowic
Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-28T07:57:00.819Z przez Wakacje.pl
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »