Fly4free.pl

Wakacje w Macedonii Północnej: tygodniowy wypoczynek za 777 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + noclegi z widokiem na Jezioro Ochrydzkie

777 PLN
Oferta wyprzedana
Jezioro Ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W PLL LOT trwa weekendowa wyprzedaż biletów w słonecznych, południowych kierunkach. Jeżeli nie chcecie spędzić wakacji nad Bałtykiem, zaplanujcie już dziś swój urlop! Tym razem przygotowałem dla was propozycję wycieczki poza utartym szlakiem – wybierzcie się na Bałkany, nad wspaniałe Jezioro Ochrydzkie.

Na wycieczkę do Macedonii Północnej polecicie w najwyższym sezonie turystycznym – w terminie 5 – 12 lipca. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Ochrydy, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT.

Co robić w przypadku, gdy wasz lot zostanie odwołany? PLL LOT oferuje zwrot środków, możliwość zmiany rezerwacji lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Wybrałem dla was noclegi tuż nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego, w świetnie ocenianym pensjonacie Casa Germanoff. Czekają tam na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, duże łóżko oraz ekspres do kawy.

Termin podróży: 5 – 12 lipca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* willa

Za tygodniową wycieczkę do Macedonii Północnej zapłacicie tylko 777 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel793 PLN/2 osoby

W Casa Germanoff do dyspozycji będziecie mieli także taras, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro. Sprawdźcie sami, jak świetnie prezentuje się na zdjęciach!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

To, co na samym początku rzuca się w oczy, to niesamowity, niebieski kolor wody w jeziorze Ochrydzkim. U jego brzegów znajdziecie słynny klasztor św. Nauma, którego wizerunek zdobi większość pocztówek oraz fotografii z Macedonii Północnej. Z jeziora pochodzą słynne ochrydzkie perły – tradycyjnie produkowana biżuteria będzie świetną pamiątką z podróży.

Lubicie przyrodę i aktywny wypoczynek? Pomiędzy jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie czeka na was wiele szlaków trekkingowych. Podczas wędrówek będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny. Na nieco dalszą wycieczkę polecam wybrać się do Monastyru Treskawec, który ma ciekawą architekturę i jest pięknie położony pośród majestatycznych gór. Dojedziecie tam bez problemu autobusem z Ochrydy.

Jezioro Ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
Widok miasta
Foto: trabantos / Shutterstock
Foto: Atosan / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżowanie do Macedonii Północnej odbywa się normalnie – nie ma wymogu przedstawienia negatywnego testu PCR, ani kwarantanny.

  • Kwarantanna czeka was po powrocie do Polski, możecie zwolnić się z obowiązku jej odbycia wykonując w kraju test.

  • Więcej o atrakcjach na miejscu możecie przeczytać na naszym forum.

  • Do przekroczenia granicy z Macedonią Północną wystarczy sam dowód osobisty.

  • Przeczytajcie relację z podróży do Macedonii Północnej napisaną przez naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »