Koniec wakacji w Egipcie: all inclusive w 5* Dream Lagoon and Aqua Park Resort od 1665 PLN. Wylot z 5 miast
Wciąż nie macie planów wakacyjnych? A co powiecie na podróż do kraju Faraonów w wersji lux? Już teraz zdecydujcie się na tygodniowy pobyt z biurem podróży TUI w świetnie ocenianym 5* Dream Lagoon and Aqua Park Resort. Z wakacji w Egipcie zadowoleni będą wszyscy spragnieni gorącego słońca, piaszczystych plaż i lazurowej wody.
W Egipcie zatrzymacie się w 5* Dream Lagoon and Aqua Park Resort, który położony jest około 20 km od Marsa Alam, bezpośrednio nad Morzem Czerwonym, z długą prywatną plażą. W kompleksie znajdziecie 3 baseny, restauracje, bary, spa, boisko do siatkówki oraz centrum fitness. Każdy pokój wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych oraz sejf. Do dyspozycji gości jest też część wypoczynkowa oraz prywatna łazienka z prysznicem, szlafrokami i suszarką do włosów.
Termin podróży: 28 sierpnia – 4 września
Wylot z: Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Co zobaczyć w Egipcie?
Marsa Alam to jeden z najpopularniejszych regionów turystycznych Egiptu zaraz po Szarm el-Szejk oraz Hurghadzie. Świetne warunki do plażowania przez cały rok, czyste plaże i luksusowe hotele to tylko kilka rzeczy, których możecie się tam spodziewać.
Wysoka temperatura wody sprawiła, że w okolicy rozwinęło się niezwykle bogate skupisko wodnej flory i fauny – możecie obserwować tam ponad 1000 gatunków ryb! Planujecie spróbować swoich sił w nurkowaniu? Najbardziej znane miejsca, a zarazem najlepsze dla tej przyjemności to Abu Dabur Reef, Marsa Asslai, Dolphin Mouse i rafa Elphistone.
Co jeszcze robić w okolicy? Wybierzcie się do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Znajdziecie tam gaje palmowe, dzikie plaże, ciekawe formy geologiczne oraz coś oryginalnego: suche koryto rzeki, które zaliczane jest do największych tego typu atrakcji w Egipcie.
Alanya od 2090 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hammamet od 2490 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Kos od 2329 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?